KVĖPAVIMO TAKŲ APSAUGA

_________PREKĖ_________ APRAŠYMAS KAINA
  Higieninis antveidis

1 pakuotė  – 50 vnt. Užsakoma pakuotėmis.  Vienkartinis higieninis antveidis be vožtuvo.

Prekės kodas: 2500-05

 KAINA KLAUSTI
Respiratorius

Vienkartinis respiratorius 2506-06 FFP1 su kvėpavimą palengvinančiu vožtuvu. nuo netoksiškų kietųjų dalelių (skystų medžiagų purslų ir aerozolių). Ne daugiau 4x DLK (didžiausia leistina koncentracija).

Prekės kodas: 2506-06 FFP1

 KAINA KLAUSTI
2506-04(1) Respiratorius

Vienkartinis sulankstomas respiratorius 2506-04 FFP2, nuo vidutiniškai toksiškų dulkių ir dūmų, purslų ir aerozolių. Su kvėpavimą palengvinančiu vožtuvu. Ne daugiau 10 x DLK (didžiausia leistina koncentracija).

Prekės kodas: 2506-04 FFP2

 KAINA KLAUSTI
Respiratorius darbui

Vienkartinis respiratorius 2506-08 FFP2, nuo vidutiniškai toksiškų dulkių ir dūmų, purslų ir aerozolių. Su kvėpavimą palengvinančiu vožtuvu. Ne daugiau 10 x DLK (didžiausia leistina koncentracija).

Prekės kodas: 2506-08 FFP2

 KAINA KLAUSTI
Respiratorius su vožtuvu

Vienkartinis respiratorius 2506-09 FFP2 su kvėpavimą palengvinančiu vožtuvu ir aktyvuota anglimi, nuo vidutiniškai toksiškų dulkių ir dūmų, purslų ir aerozolių. Ne daugiau 10 x DLK (didžiausia leistina koncentracija).

Prekės kodas: 2506-09 FFP2

 KAINA KLAUSTI
Sulankstomas respiratorius

Vienkartinis sulankstomas respiratorius 822 BLS FFP1, nuo netoksiškų kietųjų dalelių (skystų medžiagų purslų ir aerozolių). Didesnis „darbinis“ paviršius praiilgina respiratoriaus tarnavimo laiką ir sumažina oro pasipriešinimą kvėpuojant. Inovatyvus ir ypač greitas sulankstymo mechanizmas. Su kvėpavimą palengvinančiu vožtuvu. Sulankstytas, tampa labai kompaktiškas ir lengvai telpa į rūbų kišenę.

Prekės kodas: 822 FFP1 BLS

 KAINA KLAUSTI
Sulankstomas respiratorius su vožtuvu

Vienkartinis sulankstomas respiratorius 829 BLS FFP2, nuo vidutiniškai toksiškų dulkių ir dūmų, purslų ir aerozolių. Didesnis „darbinis“ paviršius praiilgina respiratoriaus tarnavimo laiką ir sumažina oro pasipriešinimą kvėpuojant. Inovatyvus ir ypač greitas sulankstymo mechanizmas. Su kvėpavimą palengvinančiu vožtuvu. Sulankstytas, tampa labai kompaktiškas ir lengvai telpa į rūbų kišenę.

Prekės kodas: 829 FFP2 BLS

 KAINA KLAUSTI
Respiratorius

Vienkartinis respiratorius 2506-10 FFP3 su kvėpavimą palengvinančiu vožtuvu ir minkšta juostele vidinėje respiratoriaus pusėje. Apsaugo nuo toksiškų kietųjų ir skystųjų dalelių (skystų medžiagų purslų ir aerozolių). Keturių taškų reguliuojamas prilaikomasis dirželis greitam respiratoriaus uždėjimui ir nuėmimui.

Prekės kodas: 2506-10 FFP3

  KAINA KLAUSTI
Respiratorius su vožtuvu

Vienkartinis respiratorius 2365 FFP1 su kvėpavimą palengvinančiu vožtuvu. Apsaugo nuo netoksiškų kietųjų dalelių (skystų medžiagų purslų ir aerozolių). Plastikinis tinklelis apsaugo respiratoriaus išorinį paviršių nuo nešvarumų.  Ne daugiau 4x DLK (didžiausia leistina koncentracija). Dėžutėje 10 vnt.

Prekės kodas: MOLDEX FFP1V 2365

  KAINA KLAUSTI
halfmask-evo_s Silikoninė puskaukė darbui

Puskaukė 4000 S S/M – skirta naudoti su kietų dalelių,dujų, dulkių filtrais. Pagaminta iš minkšto ir ilgaamžiško silikono. Galvos laikiklio ir unikalios formos pagalba gerai priglunda prie veido. Paprastai reguliuojami ir patikimi dirželiai  patikimai laiko puskaukę. Įdiegta speciali sistema drėgmės pašalinimui iš vidinės puskaukės dalies. Plati filtrų prijungimo anga iki minimumo sumažina pasipriešinimą kvėpuojant. Dvi bajoneto principo filtrų jungtys patogesniam ir greitesniam filtrų prijungimui. Puskaukę galima pilnai išardyti ir išvalyti greičiau nei per 1 minutę.

Prekės kodas: 4000 S

 KAINA KLAUSTI
5600 Pilno veido kaukė darbui

Pilno veido kaukė 5600 BLS su vanilės kvapu!  – skirta naudoti su kietų dalelių, dujų, dulkių filtrais. Išorinė ir vidinė kaukės dalys pagamintos iš termoplastinės gumos. Pasižymi visaverte apsauga. Šešiataškis tvirtinimas padeda lengvai ir greitai sureguliuoti kaukę ant veido. Dėka jo, kaukė komfortiškai priglunda prie veido ir užtikrina ypatingą komfortą dėvint ją ilgą laiką. Ekranas pagamintas iš aukštos kokybės vaizdo neiškraipančio polikarbonato, kuris yra atsparus rasojimui, atsparus subraižymams ir yra 1 optinės klasės, t.y. apsaugo veidą ir akis nuo greitai ore judančių dalelių, purslų bei neagresyvių cheminių medžiagų. Ekrano vaizdas dėvint kaukę yra panoraminis ir neiškraipytas. Plati filtrų prijungimo anga iki minimumo sumažina pasipriešinimą kvėpuojant. Bajoneto principodvi filtrų jungtys patogesniam ir greitesniam filtrų prijungimui.

Prekės kodas: 5600

 KAINA KLAUSTI
halfmask-evo_r Termoplastikinė puskaukė darbui

Puskaukė 4000 R S/M su vanilės kvapu! – skirta naudoti su kietų dalelių,dujų, dulkių filtrais. Pagaminta iš minkštos ir ilgaamžiškos termoplastiko gumos. Galvos laikiklio ir unikalios formos pagalba gerai priglunda prie veido. Paprastai reguliuojami ir patikimi dirželiai  patikimai laiko puskaukę. Įdiegta speciali sistema drėgmės pašalinimui iš vidinės puskaukės dalies. Plati filtrų prijungimo anga iki minimumo sumažina pasipriešinimą kvėpuojant. Dvi bajoneto principo filtrų jungtys patogesniam ir greitesniam filtrų prijungimui. Puskaukę galima pilnai išardyti ir išvalyti greičiau nei per 1 minutę.

Prekės kodas: 4000 R

 KAINA KLAUSTI
5150 Pilno veido kaukė darbui

Pilno veido kaukė 5150 BLS su vanilės kvapu!  – skirta naudoti su kietų dalelių,dujų, dulkių filtrais. Išorinė ir vidinė kaukės dalys pagamintos iš termoplastinės gumos. Pasižymi visaverte apsauga. Šešiataškis tvirtinimas padeda lengvai ir greitai sureguliuoti kaukę ant veido. Dėka jo, kaukė komfortiškai priglunda prie veido ir užtikrina ypatingą komfortą dėvint ją ilgą laiką. Ekranas pagamintas iš aukštos kokybės vaizdo neiškraipančio polikarbonato, kuris yra atsparus rasojimui, atsparus subraižymams ir yra 1 optinės klasės, t.y. apsaugo veidą ir akis nuo greitai ore judančių dalelių, purslų bei neagresyvių cheminių medžiagų. Ekrano vaizdas dėvint kaukę yra panoraminis ir neiškraipytas. Plati filtrų prijungimo anga iki minimumo sumažina pasipriešinimą kvėpuojant. Srieginė filtrų jungtis patogesniam ir greitesniam filtrų prijungimui. Vanilės kvapas!

Prekės kodas: 5150

  KAINA KLAUSTI
mas-midijsp Guminė puskaukė darbui

Puskaukė MAS-MIDI JSP – skirta naudoti su kietų dalelių, dujų, dulkių filtrais. Pagaminta iš minkštos gumos. Reguliuojami dirželiai patikimai laiko puskaukę. Plati filtrų prijungimo anga iki minimumo sumažina pasipriešinimą kvėpuojant. Dvi konusinės filtrų jungtys patogesniam ir greitesniam filtrų prijungimui.

Prekės kodas: MAS-MIDI JSP

  KAINA KLAUSTI
mx_pfm1001558 Silikoninė puskaukė darbui

Puskaukė MX/PF – skirta naudoti su kietų dalelių, dujų, dulkių filtrais. Pagaminta iš minkšto ilgaamžio silikono. Subalansuota taip, kad nesukeltų nepatogumų ilgai dėvint. Keturtaškio galvos laikiklio ir plačios puskaukės vidinės dalies pagalba gerai priglunda prie bet kokios formos ir dydžio veido. Reguliuojami dirželiai patikimai laiko puskaukę. Įdiegta speciali sistema drėgmės pašalinimui iš vidinės puskaukės dalies. Plati filtrų prijungimo anga iki minimumo sumažina pasipriešinimą kvėpuojant. Dvi TWIN filtrų jungtys patogesniam ir greitesniam filtrų prijungimui.

Prekės kodas: MX/PF TWIN

  KAINA KLAUSTI
211a2 Filtras

Kombinuotas flitras A2 211 BLS. Apsaugo nuo organinės kilmės dujų. Atitinka EN14387 reikalavimus. Bajoneto tipo jungtis patogesniam ir greitesniam filtrų prijungimui.

Prekės kodas: A2 211

  KAINA KLAUSTI
img_6254 Kombinuotas filtras

Kombinuotas filtras A2B2E2K2 415 BLS. Apsaugo nuo organinės kilmės dujų, neorganinės kilmės dujų, rūgštinių dujų, amoniako. Standartinė sriegio tipo jungtis, atitinkanti EN 14387 standartą, patogesniam ir greitesniam filtrų prijungimui.

Prekės kodas: A2B2E2K2 415

  KAINA KLAUSTI
midimask_filter_a1 Filtras

Filtras MAS-MIDI-FIL-A1 JSP. Apsaugo nuo organinės kilmės dujų. Atitinka EN14387 reikalavimus . Tinka naudoti su MAS-MIDI JSP puskauke.

Prekės kodas: MAS-MIDI-FIL-A1

  KAINA KLAUSTI
202 Filtras

Filtras 202 P3 BLS. Apsaugo nuo toksiškų kietųjų ir skystųjų dalelių (skystų medžiagų purslų ir aerozolių). Bajoneto tipo jungtis patogesniam ir greitesniam filtrų prijungimui.

Prekės kodas: 202 P3

  KAINA KLAUSTI
img_6249 Kombinuotas filtras

Kombinuotas filtras A1B1E1K1 P3 424 BLS. Apsaugo nuo organinės kilmės dujų, neorganinės kilmės dujų, rūgštinių dujų, amoniako su papildomu P3 kategorijos dulkes filtruojančiu priešfiltriu. Standartinė sriegio tipo jungtis, atitinkanti EN 14387 standartą, patogesniam ir greitesniam filtrų prijungimui.

Prekės kodas: A1B1E1K1 P3 424

 KAINA KLAUSTI
214abek1 Kombinuotas filtras

Kombinuotas filtras A1B1E1K1 214 BLS. Apsaugo nuo organinės kilmės dujų, neorganinės kilmės dujų, rūgštinių dujų, amoniako. Bajoneto tipo jungtis patogesniam ir greitesniam filtrų prijungimui.

Prekės kodas: A1B1E1K1 214

 KAINA KLAUSTI
bls_filtras Papildomas filtras

Papildomas kietųjų dalelių filtras BLS 301 P2 NR, apsaugantis nuo netoksiškų kietųjų dalelių (skystų medžiagų purslų ir aerozolių). Tinkamas naudoti su 4000 puskaukių ir kaukių filtrais  311, 312, 313, 314, 341, 342, 343, 344.

Prekės kodas: 301 P2

  KAINA KLAUSTI
midimask_filter_abek1 Filtras

Kombinuotas filtras MAS-MIDI-FIL-ABEK JSP. Apsaugo nuo organinės kilmės dujų, neorganinės kilmės dujų, rūgštinių dujų, amoniako. Atitinka EN14387 reikalavimus. Tinka naudoti su MAS-MIDI JSP puskauke.

Prekės kodas: MAS-MIDI-FIL-ABEK

 KAINA KLAUSTI
abek1twin1001581 Kombinuotas filtras

Kombinuotas filtras ABEK1 TWIN. Apsaugo nuo organinės kilmės dujų, neorganinės kilmės dujų, rūgštinių dujų, amoniako. TWIN jungtis patogesniam ir greitesniam filtrų prijungimui.

Prekės kodas: ABEK1 TWIN

 KAINA KLAUSTI
tp2s1002801 Papildomas kietųjų dalelių filtras

Papildomas kietųjų dalelių filtras TP2S P2 HONEYWELL, apsaugantis nuo vidutiniškai toksiškų dulkių ir dūmų, purslų ir aerozolių. Tinkamas naudoti su VALUAIR, PREMIER, MX/PF ir OPTIFIT TWIN puskaukėmis. Jungiamas prispaudėjo RP22R pagalba.

Prekės kodas: TP2S P2

  KAINA KLAUSTI
rp22rfiltrulaikiklis Papildomas kietųjų dalelių filtras

Prispaudėjas papildomiems kietųjų dalelių filtrams RP22R HONEYWELL. Tinkamas naudoti su VALUAIR, PREMIER, MX/PF ir OPTIFIT TWIN puskaukėmis ir papildomu kietųjų dalelių filtru TP2S HONEYWELL. Dedamas ant A1 TWIN ar ABEK1 TWIN kombinuotų filtrų.

Prekės kodas: RP22R

 KAINA KLAUSTI