AKIŲ IR VEIDO

_________PREKĖ_________ APRAŠYMAS KAINA
Apsauginiai akiniai

Lengvi, skaidrūs apsauginiai akiniai 401. Apsauga nuo UV spindulių. Neiškreiptas periferinis vaizdas. Atsparūs įbrėžimams. Stikliukas ir rėmelis iš polikarbonato. Ekonominė klasė.

Prekės kodas: 401 CABOT SAFETY

 KAINA KLAUSTI
Apsauginiai akiniai reguliuojamos kojelės

Lengvi, skaidrūs. Apsauga nuo UV spindulių, reguliuojamas kojelės ilgis. Yra šoninė akių apsauga. Atsparūs įbrėžimams. Stikliukas iš PC. Ekonominė klasė.

Prekės kodas: 320

 

  KAINA KLAUSTI
Apsauginiai akiniai su gumele

Apsauginiai akiniai 606 su skylutėmis ventiliacijai. Gera akių apsauga. Uždari, minkštai priglunda prie veido. Stikliukas užtikrina neiškreiptą vaizdą. Apsauga nuo UV spindulių. Ekonominė klasė.

Prekės kodas: 606 CABOT SAFETY

 

 

  KAINA KLAUSTI
Virvelė akiniams

Virvelė akiniams, reguliuojamo ilgio. Tinkama daugeliui akinių modelių.

Prekės kodas: PA30

 KAINA KLAUSTI
Apsauginiai akiniai

 Apsauginiai akiniai 608 su vožtuvais netiesioginei ventiliacijai. Gera akių apsauga. Uždari, minkštai priglunda prie veido. Stikliukas užtikrina neiškreiptą vaizdą. 99.9% apsauga nuo UV spindulių. Ekonominė klasė.

Prekės kodas: 608 ENHA

  KAINA KLAUSTI
Apsauginiai akiniai CANIS

Lengvi tamsūs apsauginiai akiniai 320 SPARK. Apsauga nuo UV spindulių, reguliuojamas kojelės ilgis ir kampas. Yra šoninė akių apsauga. Atsparūs įbrėžimams. Stikliukas iš polikarbonato.

Prekės kodas : SPARK 320

  KAINA KLAUSTI
16gskaidrus Apsauginiai akiniai 16G

Stealth ™ 16g yra pasaulyje lengviausi apsauginiai akiniai, sveria tik 16G. Naujos kartos ultra-plonas ir itin optiškai puikūs lęšiai išformuoti naudojant naujausias technologijas. Ypatingai lengvi ir patogūs dėvint ilgą laiką tiek viduje, tiek lauke. Puikiai priglunda prie įvairių veido formų. Polikarbonatiniai lęšiai užtikrina neiškreiptą periferinį vaizdą.

Prekės kodas : 16G

  KAINA KLAUSTI
gb028 Apsauginiai akiniai GB 028

Apsauginiai akiniai GB 028 apsaugo nuo smūgių. Atlaiko smūgių energiją (rutuliuko greitis iki 45 m/s, rutuliuko masė 0,86g.). Akiniai specialios arkos formos, kad užtikrintų didesnį regos lauką. Akiniuose esančios keturios ventiliacinės angos užtikrina, kad nerasotų. Kategorija – II. Atitinka EN-166:2002-04.

Prekės kodas : GB 028

  KAINA KLAUSTI
Apsauginiai akiniai

Apsauginiai sportiško stiliaus akiniai A7000 JSP padengti nesibraižančia danga. 99,9% apsauga nuo UV spindulių. Ypatingai lengvi ir patogūs dėvint ilgą laiką tiek viduje, tiek lauke. Puikiai priglunda prie įvairių veido formų. Polikarbonatiniai lęšiai užtikrina neiškreiptą periferinį vaizdą. Atitinka standartus EN166 ir EN170.

Prekės kodas: A7000 JSP

  KAINA KLAUSTI
Nerasojantys apsauginiai akiniai

Apsauginiai sportiško stiliaus nerasojantys akiniai 8000 JSP. Lęšiai padengti rasojimą stabdančia danga. 99,9% apsauga nuo UV spindulių. Ypač lengvi (sveria tik 26 g.) ir patogūs dėvint ilgą laiką tiek viduje, tiek lauke. Reguliuojamas nosies laikiklis leis akinius prisitaikyti pagal nosies formą. Gumuotos akinių kojelės užtikrina patogesnį dėvėjimą ir išlaiko akinius vietoje esant bet kokioms darbo sąlygoms. Akinius galima dėvėti su klausos apsauga, akinių kojelių gale yra specialios skylės ausų kamštelių tvirtinimui. Polikarbonatiniai lęšiai užtikrina neiškreiptą periferinį vaizdą. Gumuotos kojelės ir  nosies laikiklis – patogesniam dėvėjimui. Atitinka standartą EN166. Apsauga nuo UVA, UVB ir UVC spindulių. JSP.

Prekės kodas: 8000 JSP

  KAINA KLAUSTI
Akiniai suvirintojams

Akiniai suvirintojams su pakeliamais tamsintais filtrais, netiesiogine oro ventiliacija ir gumele. Įtvirtinti skaidrūs stikliukai. Linzių tamsumo lygis – DIN 5. Apsaugo nuo UV spindulių, cheminių medžiagų purslų ir mechaninio poveikio.

Prekės kodas: 6260 ENHA

 KAINA KLAUSTI
Akiniai su reguliuojama kojele

Skaidrūs, vieno lęšio akiniai ECCLIPSE su reguliuojamomis kojelėmis. Akinių lęšiai nerasoja ir linzės neiškreipia vaizdo. Kojelės reguliuojasi dviem būdais: prasiilgina ir aukštis reguliuojasi. Kojelių galuose yra kilpelės skirtos prasiverti juostelei ir, kad galima būtų pasikabinti ant kaklo. Atitinka EN166 standartą.

Prekės kodas: ECLIPSE 640-151-100 JSP

  KAINA KLAUSTI
Apsauginiai akiniai darbui

Apsauginiai sportiško stiliaus akiniai CXS CHEETAH. Nerasojantys ir nesibraižantys su 99,9% apsauga nuo UV spindulių. Ypač lengvi ir patogūs dėvint ilgą laiką tiek viduje, tiek lauke. Gumuotos plastikinės kojelės su metaline viela viduje, kurios pagalba galima kojeles išlansktyti idealiam prigludimui ir komfortui. Minkštas nosies laikiklis – patogesniam dėvėjimui.

Prekės kodas: CXS 2266-07

 KAINA KLAUSTI
 uvex9177.085 Apsauginiai akiniai darbui

Platus matymo laukas, 20% daugiau uždengia akis ir veidą. Iki 400nm apsauga nuo UV spindulių. Atsparumas žemos energijos smūgiams. Labai gerai apdengia antakius ir skruostus, apsaugo akis iš šonų. Linzės su danga UVEX Opidur NCH, atsparios braižymuisi ir chemikalams

Prekės kodas: UVEX 9177.085 X-TREND

 KAINA KLAUSTI
uvex9160.076 Apsauginiai akiniai darbui

Labai lengvi akiniai, sveria tik 33g. Optinė klasė yra pirma. Akiniai skirti akių apsaugai nuo dulkių, mechaninių poveikių, skysčių purslų bei nuo saulės apšvietimo. Kojelės reguliuojamo ilgio, su minkštais galais. Puiki apsauga nuo žemos energijos smūgių, optinio ir cheminio poveikio. Linzės su danga UVEX Opidur NCH, atsparios braižymuisi ir chemikalams.

Prekės kodas: UVEX 9160.076 I-VO

  KAINA KLAUSTI
uvex9160.275 Apsauginiai akiniai darbui

Labai lengvi akiniai, sveria tik 33g. Optinė klasė yra pirma. Akiniai skirti akių apsaugai nuo dulkių, mechaninių poveikių, skysčių purslų bei nuo saulės apšvietimo. Kojelės reguliuojamo ilgio, su minkštais galais. Puiki apsauga nuo žemos energijos smūgių, optinio ir cheminio poveikio. Linzės atsparios braižymuisi ir chemikalams. Vidinis linzės paviršius neaprasoja 16 sek.

Prekės kodas: UVEX 9160.275 I-VO

  KAINA KLAUSTI
uvex9164.065 Apsauginiai akiniai darbui

Naujoviškas panoraminių akinių dizainas ir naujos technologijos užtikrina maksimalų matymo lauką ir nešiojimo komfortą. Linzė pagaminta iš PC su integruota apsauga iš viršaus ir šonų. Efektyvi vėdinimo sistema, paprastas linzių keitimas.

Prekės kodas: UVEX 9164.065 ASTROSPEC

 KAINA KLAUSTI
uvex9301.714 Apsauginiai panoraminiai akiniai darbui

Panoraminiai akiniai, pagaminti is karbono, kuris užtikrina maksimalų matymo lauką. Minkšto rėmo linijos garantuoja sandarumą. Efektyvi vėdinimo sistema. Elastinė galvos juosta lengvai reguliuojamapaprastas linzių keitimas.

Prekės kodas: UVEX 9301.714 ULTRAVISION

 KAINA KLAUSTI
2266-08 Apsauginiai akiniai darbui

Apsauginiai sportiško stiliaus akiniai CXS CHEETAH. Nerasojantys ir nesibraižantys su 99,9% apsauga nuo UV spindulių. Ypač lengvi ir patogūs dėvint ilgą laiką tiek viduje, tiek lauke. Gumuotos plastikinės kojelės su metaline viela viduje, kurios pagalba galima kojeles išlansktyti idealiam prigludimui ir komfortui. Minkštas nosies laikiklis – patogesniam dėvėjimui.

Prekės kodas: CXS 2266-08

 KAINA KLAUSTI
uvex9169.260 Apsauginiai akiniai darbui

Labai lengvi akiniai, sveria tik 50g. Akiniai skirti akių apsaugai nuo dulkių, mechaninių poveikių, skysčių purslų bei nuo saulės apšvietimo. Minkštos kojelės neslystančiu paviršiumi patikimai laiko akinius ir nespaudžia galvos. Panoraminės linzės užtikrina maksimalų matymo lauką. Puiki apsauga nuo žemos energijos smūgių, optinio ir cheminio poveikio. Linzės atsparios braižymuisi ir chemikalams. Vidinis linzės paviršius neaprasoja 16 sek.

Prekės kodas: UVEX 9169.260 SUPER

 KAINA KLAUSTI
Apsauginiai nerasojantys akiniai

Apsauginiai sportiško stiliaus akiniai 9000 JSP. Nerasojantys ir nesibraižantys su 99,9% apsauga nuo UV spindulių. Ypač lengvi (sveria tik 25 g.) ir patogūs dėvint ilgą laiką tiek viduje, tiek lauke. Minkšta guma padengtos kojelės ir akinių rėmelis užtikrina patogų dėvėjimą ilgą laiką ir išlaiko akinius vietoje esant bet kokioms darbo sąlygoms. Reguliuojamas minkštas nosies laikiklis, leidžia akinius prisitaikyti prie bet kokios veido formos.

Prekės kodas: 9000 JSP

 

  KAINA KLAUSTI
Panoraminiai apsauginiai akiniai

 Apsauginiai panoraminiai akiniai su gumele EVO IDV JSP. Akiniai sukurti darbo vietoms, kur yra didelė rizika greitai skriejančioms dalelėms sužaloti darbuotojų akis. Akinių lęšiai gali atlaikyti 6 mm skersmens plieninio rutuliuko, lekiančio 430 km/h greičiu, smūgį. Taip pat apsaugo darbuotoją nuo lydito metalo, agresyvių cheminių medžiagų purslų ar dulkių. Nerasojantys ir nesibraižantys su 99,9% apsauga nuo UV spindulių. EVA gumo sluoksnis aplink korpusą geriau priglunda prie darbuotojo veido ir nesukelia diskomforto dėvint. Lęšiai užtikrina neiškreiptą periferinį vaizdą. Patogūs, komfortiški bet kokiai veido formai. Gali būti naudojami kartu su kvėpavimo takų apsaugos priemonėmis ir įprastais akiniais su dioptrijomis. Su netiesiogine oro ventiliacija. JSP

Prekės kodas: EVO IDV JSP

  KAINA KLAUSTI
Apsauginiai akiniai

Apsauginiai sportiško stiliaus akiniai CXS IRBIS su keičiamais lęšiais. Nerasojantys ir nesibraižantys su 99,9% apsauga nuo UV spindulių. Sveria tik 29 g. Minkštas nosies laikiklis ir kojelės – patogesniam dėvėjimui. Kojelės reguliuojamos trimis kryptimis, todėl akiniai puikiai tinka bet kokiai veido formai. Netiesioginė ventiliacija tarp lęšio ir rėmelio. Tiek lęšis, tiek rėmelis pagaminti iš labai patvaraus polikarbonato. Komplektą sudaro trys lęšiai (geltonas, skaidrus ir tamsus), dėkliukas, virvėlė.

Prekės kodas: CXS IRBIS

  KAINA KLAUSTI
9000polirizuoti Apsauginiai poliarizuoti darbo akiniai

Poliarizuoti akiniai. Patogūs naudojimui su minkštom kojelėm. Nosies laikiklis paminkštintas, lengvai priglunda prie veido. Atitinka 1 optinę klasę. Yra akiniams skirtas dėklas, kuriame laikant akinius jie nesusibraižo ar kitaip pasižeidžia. Objektyvo filtrai 99,9% apsaugo žalingų UV spindulių.

Prekės kodas: 9000

 KAINA KLAUSTI
Keičiami apsauginiai stiklai suvirintojams

Apsauginiai keičiami stikliukai VIA 660 105×50 mm, skirti suvirintojų skydeliui 660.

Prekės kodas: VIA660

 KAINA KLAUSTI
Apsauginiai stiklai

Stiklai apsauginiai 90×100

Prekės kodas: Stiklai 90×100

 

 KAINA KLAUSTI
Keičiami skaidrūs stiklai

Apsauginiai skaidrūs keičiami stikliukai VTA 100, 105×90 mm, skirti suvirintojų skydeliui CPGLTL.

Prekės kodas: VTA100

  KAINA KLAUSTI
Keičiami apsauginiai tamsūs stiklai

Apsauginiai tamsūs, keičiami stikliukai VTA 200 105×90 mm,  skirti suvirintojų skydeliui CPGLTL.

Prekės kodas: VTA200

 KAINA KLAUSTI
dp852402-32 Ekrano/tinklelio laikiklis

Ekrano arba metalinio tinklelio laikiklis VSA700. Reguliuojamas lankelio plotis. Taip pat galima naudoti kartu su ausinėmis.

Prekės kodas: VSA700

  KAINA KLAUSTI
pw94 Apsauginis tinklinis skydelis darbui

Apsauginis tinklinis skydelis PW94. Matmenys – 400x200mm. Naudojamas pakeitimui. Atitinka standartą EN 1731F

Prekės kodas: PW94

 KAINA KLAUSTI
vsa710 Apsauginis ekranas darbui

Apsauginis skaidrus ekranas VSA710. Matmenys – 400x200mm. Gali būti komplektuojamas su ekrano laikikliu arba laikikliu prie šalmo.

Prekės kodas: VSA710

  KAINA KLAUSTI
vsa700-771 Apsauginis ekranas darbui

Apsauginis skaidrus skydelis VSA700-771 su dideliu 400x200mm pakeliamu ekranu. Keičiami pakeliami stiklai. Gali būti komplektuojamas su metaliniu tinkleliu, reguliuojamas lankelio plotis.

Prekės kodas: VSA700-771

  KAINA KLAUSTI
cpgltl Apsauginis skydelis suvirintojui

Apsauginis skydelis suvirintojams CPGLTL su dideliu 110x90mm nepakeliamu stikliuku. Keičiami stikliukai, skydelis lengvai pakeliamas, reguliuojamas lankelio dydis.

Prekės kodas: CPGLTL

  KAINA KLAUSTI
660 Apsauginis skydelis suvirintojui

Apsauginis skydelis suvirintojams 660 su dideliu 105x50mm pakeliamu stikliuku. Keičiami  pakeliami stikliukai, skydelis lengvai pakeliamas, reguliuojamas lankelio plotis.

Prekės kodas: 660

 KAINA KLAUSTI
proteco_skydelis Apsauginis skydelis suvirintojui

Apsauginis automatinis skydelis suvirintojams PROTECO P-800E-C savaime užtamsėjantis. Suvirintojo skydelio užtemimo filtras reguliuojamas jautrumas šviesai, tamsumas (nuo DIN 9 iki DIN 13). Stikliukas – 43x98mm. Užtamsėjimo greitis – 0,1s iki 1s; persijungimo greitis į tamsėjimą – 0,25ms. Užtemimo filtras su 4 sensoriais. Maitinimo šaltinis – saulės energijos elementai +2x 3V ličio baterija CR2450. Skydelis tinkamas dirbti kai aplinkos temperatūros diapazonas nuo -5°C iki +50°C. Komfortiškas, reguliuojamas galvos lankelis, skydelio svoris – 450g. Atitinka standartus: EN175, EN379, EN166. Matymo laukas – 43 x 98 mm.

Prekės kodas: PROTECO

 KAINA KLAUSTI