ATSPARIOS PJŪVIAMS

__________PREKĖ___________ APRAŠYMAS KAINA
  Megztos atsparios įpjovimams pirštinės

Megztos pirštinės „PANZERHAND SOFT1″. Specialus pluoštas yra tuo pat metu ypatingai atsparus įpjovimams, dilimui ar kitam mechaniniam poveikiui, išlaikydamas aukštą dėvėjimo komfortą. Pirštinė atspari kontaktiniam karščiui iki 100°C. Puikia tinka surinkimo linijose, rūšiuojant, nešiojant nedidelius daiktus. Tinka sąlyčiui su maistu, nes pirštinės gamyboje nenaudojamas stiklo pluoštas, kuris „trupa“ darbo metu, patenka į maistą ir gali sukelti alergines reakcijas ar nemalonų pojūtį mūvinčiam pirštines. Galima užsakyti su sidabro pluoštu, kuris pasižymi antibakterinėmis savybėmis ir išlaiko antibakterines sąvybes daugiau nei 50 skalbimo ciklų, todėl idealiai tinka maisto pramonei. EN 420; EN 388 3541; EN 407 X1XXXX, atitinka EN ISO 13997 standartą pasiekdama 48,5N (Niutonų) atsparumo įpjovimams rezultatą (22N atitinka 5 atsparumo įpjovimams klasę EN 388 standrarto). Pagaminta Čekijoje MIRO.

Prekės kodas: PANZER S1

 KAINA KLAUSTI
Aplietos atsparios įpjovimams

Specialaus pynimo megztos pirštinės su PVC taškeliais „MAX 5″ pagamintos iš kompozitinio audinio „BRINIX N5″, kurį sudaro plieno, polietileno, poliamido ir kitų atsparių audinių kompozicija. Išlaikydama geras komforto savybes, pirštinės yra maksimaliai atsparios įpjovimams ir dilimui. Šiose pirštinėse nenaudojamas stiklo pluošto audinys, kuris „trupa“ dirbant, taip sumažinama alergijos ir kitų nemalonių pojūčių rizika. Puikiai tinka sunkaus darbo sąlygomis, metalo pramonėje, kraunant metalo lakštus ir pan. Pirštinės yra minkštos ir idealiai priglunda prie rankos, tai leidžia suimti smulkias detales, mažus daiktus. Dėka pirštinės konstrukcijos pasiekiami maksimalūs sukibimo su paviršiumi rodikliai. Galima užsakyti SU ypač gerai sukimbančiais PVC taškeliais; be pirštų; oda apsiūtu delnu; prailgintu rankogaliu, kuris gali būti gaminamas 8 cm, 25 cm, 35 cm, 45 cm ir 55 cm ilgio, su arba be „velkro“ juostele, patogesniam dėvėjimui.

Prekės kodas: MAX5/10-9

  KAINA KLAUSTI

Metalinės pirštinės

Metalinio tinklelio apsauginės HONEYWELL pirštinės užtikrina šimtaprocentinę apsaugą nuo susižeidimų ir kitų sužalojimų darbo metu, kai vartojami peiliai bei kiti panašūs įrankiai, nukreipti link delno arba dilbio. Pirštinės yra dažniausiai vartojamos dirbant su peiliais skerdyklose, mėsos kombinatuose, įmonių valgyklose, įmonėse, kuriose dalijama ir valoma mėsa, žuvys, žvėriena ir paukštiena. Pirštinės gali būti vartojamos ir dirbant su peiliais plastmasės, odos, tekstilių, popieriaus gamyboje, taip pat klojant grindis ir panašiais atvejais. CHAINEXTRA tipo apsauginėspirštinės su metaliniu tinkleliu puikiai apsaugo nuo elektrinių peilių, naudojamų drabužių siuvyklose, skerdyklose ir skerdenų ketvirčiavimo bei pjaustymo cechuose. Peilių ašmenys gali būti santykinai lygūs, grubiai galąsti, su smulkiais dantimis ar festonais. Šiuos peilius reikia skirti nuo peilių su dantimis, kurių aukštis per 1 mm; pastarųjų peilių paprastai nedera naudoti mūvint pirštines su tinkleliu ar apsauginius antrankovius. Šias pirštines galima mūvėti keičiant ar valant ašmenis, reguliuojant įrankio apsaugą ir perkeliant įrankį į kitą vietą.

Prekės kodas: CHAINEX2000

  KAINA KLAUSTI

Megztos pirštinės kompozitinio audinio

Specialaus pynimo megztos pirštinės „SharpKing“ pagamintos iš kompozitinio audinio, kurį sudaro stiklo pluošto, polietileno, poliamido ir kitų atsparių audinių kompozicija. Išlaikydama geras komforto savybes, pirštinės yra maksimaliai atsparios įpjovimams ir dilimui. Puikiai tinka sunkaus darbo sąlygomis, metalo pramonėje, kraunant metalo lakštus ir pan. Galima užsakyti SU PVC taškeliais; be pirštų; oda apsiūtu delnu; prailgintu rankogaliu. EN 420; EN 388 354X standartai. Pagaminta Čekijoje MIRO.

Prekės kodas: SHARPKING

 KAINA KLAUSTI