TEKSTILINĖS

__________PREKĖ___________ APRAŠYMAS KAINA
  Pirštinės megztos medvilnės/polisterio

Megztos nailoninės pirštinės su PVC taškeliais iš abiejų pusių 369/N. Aukštos kokybės. Tinkamos dėvėti dirbant lengvus remonto, rūšiavimo, fasavimo, sodo ir daržo darbus.

Prekės kodas:  369/N tamsiai mėlynos

1,35€
Žieminės pirštinės megztos, šiltintos

Pirštinės žieminės megztos 3M™ Thinsulate™ pamušalu, kuris užtikrina labai geras termoizoliacines savybes. Išorinis sluoksnis: 85% vilna, 15% nailonas. Megztas rankogalis, galimybė atidengti pirštus.

Prekės kodas:  9384

9,53€
Medvilninės siūtos pirštinės

Siūtos 100 proc. medvilnės pirštinės IPO, megztas rankogalis. Tinkamos kaip apatinės pirštinės šaltu oru.

Prekės kodas: IPO

0,25€
Aplietos pirštinės medvilnės/poliamido

Dvisluoksnio mezgimo pirštinės „SOFT1″, kurių išorinis sluoksnis pagamintas atsparaus dilimui poliamido, vidinis sluoksnis – medvilninis. Delnas padengtas kokybiškais PVC taškeliais. Dėka naudojamų elastingų medžiagų puikiai prisitaiko prie rankos dydžio. Puikia tinka surinkimo linijose, rūšiuojant, nešiojant nedidelius daiktus, elektronikos pramonėje. EN 420; EN 388 214X standartai.  Galima užsakyti BE PVC taškelių; be pirštų; lateksu aplietu delnu.

Prekės kodas: SOFT1/10

2,30€
Pašiltintos medvilnė/polisteris

Megztos storo mezgimo medvilnės/poliesterio žieminės pirštinės su PVC taškeliais iš vienos pusės 212WINTER. Vidinis sluoksnis su medvilnės pūkeliu, kuris išlaiko šilumą. Tinkamos dėvėti dirbant lengvus remonto, rūšiavimo, fasavimo, sodo ir daržo darbus.

Prekės kodas:  212WINTER

0,69€
Megztos pirštinės 100 % akrilo 

Megztos šiltos akrilaninės pirštinės „TESARY“ , pagamintos iš labai kokybiško ir šilto akrilano, kuris yra minštas ir užtikrina geras termoizoliacines savybes. Patogios dėvėti. Pagaminta Čekijoje MIRO.

Prekės kodas:  MIRO

3,15€
  Nailoninės megztos pirštinės

Specialaus pynimo poliamido megztos  pirštinės „SINGER“. Dėka naudojamo specialaus pynimo poliamido puikiai tinka sunkaus darbo sąlygomis, metalo pramonėje, kraunant metalo lakštus ir pan. EN 420; EN 388 434X standartai. Pagaminta Čekijoje MIRO.

Prekės kodas:  SINGER/10

5,15€
  Megztos kompozitinio audinio

Specialaus pynimo megztos pirštinės „SharpKing“ pagamintos iš kompozitinio audinio, kurį sudaro stiklo pluošto, polietileno, poliamido ir kitų atsparių audinių kompozicija. Išlaikydama geras komforto savybes, pirštinės yra maksimaliai atsparios įpjovimams ir dilimui. Puikiai tinka sunkaus darbo sąlygomis, metalo pramonėje, kraunant metalo lakštus ir pan. Galima užsakyti SU PVC taškeliais; be pirštų; oda apsiūtu delnu; prailgintu rankogaliu. EN 420; EN 388 354X standartai. Pagaminta Čekijoje MIRO.

Prekės kodas:  SHARPKING

6,75€
  Atsparios įpjovimams

Specialaus pynimo megztos pirštinės su PVC taškeliais „MAX 5“ pagamintos iš kompozitinio audinio „BRINIX N5“, kurį sudaro plieno, polietileno, poliamido ir kitų atsparių audinių kompozicija. Išlaikydama geras komforto savybes, pirštinės yra maksimaliai atsparios įpjovimams ir dilimui. Šiose pirštinėse nenaudojamas stiklo pluošto audinys, kuris „trupa“ dirbant, taip sumažinama alergijos ir kitų nemalonių pojūčių rizika. Puikiai tinka sunkaus darbo sąlygomis, metalo pramonėje, kraunant metalo lakštus ir pan. Pirštinės yra minkštos ir idealiai priglunda prie rankos, tai leidžia suimti smulkias detales, mažus daiktus. Dėka pirštinės konstrukcijos pasiekiami maksimalūs sukibimo su paviršiumi rodikliai. Galima užsakyti SU ypač gerai sukimbančiais PVC taškeliais; be pirštų; oda apsiūtu delnu (versta galvijų oda yra prisiūnama delno srityje, kuri suteikia pirštinei atsparumą pradūrimams, oda apsiūtoje srityje. Pirštinės oda apsiūtu delnu naudojamos transportuojant alyvuotus metalo gaminius, ypač sunkiomis darbo sąlygomis); prailgintu rankogaliu, kuris gali būti gaminamas 8 cm, 25 cm, 35 cm, 45 cm ir 55 cm ilgio, su arba be „velkro“ juostele, patogesniam dėvėjimui.

Prekės kodas:  MAX5/10-9

10,70€
  Pirštinės odiniu delnu

Specialaus pynimo poliamidinio audinio pirštinės, delno sritis sustiprinta oda. Dėka naudojamo specialaus pynimo poliamidinio audinio puikiai tinka sunkaus darbo sąlygomis, metalo pramonėje, kraunant metalo lakštus ir pan. Galima užsakyti SU PVC taškeliais; be pirštų; oda apsiūtu delnu; prailgintu rankogaliu.

Prekės kodas: H2/11

11,90€
Megztos pirštinės, atsparios įpjovimams

Megztos pirštinės „PANZERHAND SOFT1“. Specialus pluoštas yra tuo pat metu ypatingai atsparus įpjovimams, dilimui ar kitam mechaniniam poveikiui, išlaikydamas aukštą dėvejimo komfortą. Pirštinė atspari kontaktiniam karščiui iki 100°C. Puikia tinka surinkimo linijose, rūšiuojant, nešiojant nedidelius daiktus. Tinka sąlyčiui su maistu, nes pirštinės gamyboje nenaudojamas stiklo pluoštas, kuris „trupa“ darbo metu, patenka į maistą ir gali sukelti alergines reakcijas ar nemalonų pojūtį mūvinčiam pirštines. Galima užsakyti su sidabro pluoštu, kuris pasižymi antibakterinėmis savybėmis ir išlaiko antibakterines savybes daugiau nei 50 skalbimo ciklų, todėl idealiai tinka maisto pramonei.

Prekės kodas: PANZER S1

19,90€
Pirštinės megztos, medvilninės

Megztos pirštinės iš medvilnės ir poliesterio. Tinkamos dėvėti dirbant lengvus remonto, rūšiavimo, fasavimo, sodo ir daržo darbus.

Prekės kodas: 204

 0,23€
Pirštinės 212 pvc            Megztos darbinės pirštinės

Megztos darbinės pirštinės iš medvilnės ir poliesterio su PVC taškeliais iš vienos pusės. Tinkamos dėvėti dirbant lengvus remonto, rūšiavimo, fasavimo, sodo ir daržo darbus.

Prekės kodas: 212

0,26€
Pirštinės 212 pvc Megztos darbinės pirštinės

Megztos pirštinės iš medvilnės ir poliesterio su PVC taškeliais. Tinkamos dėvėti dirbant lengvus remonto, rūšiavimo, fasavimo, sodo ir daržo darbus.

Prekės kodas: 212/11

0,35€
Pirštinės 369 pvc Su taškeliais iš abiejų pusių

Megztos pirštinės iš medvilnės ir poliesterio su PVC taškeliais iš abiejų pusių. Tinkamos dėvėti dirbant lengvus remonto, rūšiavimo, fasavimo, sodo ir daržo darbus.

Prekės kodas: 369

0,32€
Pirštinės 369 pvc Su taškeliais iš abiejų pusių

Megztos pirštinės iš medvilnės ir poliesterio su PVC taškeliais iš abiejų pusių. Tinkamos dėvėti dirbant lengvus remonto, rūšiavimo, fasavimo, sodo ir daržo darbus.

Prekės kodas: 369/11

0,42€
Megztos medvilnė/polisteras

Megztos pirštinės iš medvilnės ir poliesterio. Tankaus mezgimo, ilgaamžiškos, tinkamos dėvėti dirbant lengvus remonto, rūšiavimo, fasavimo, sodo ir daržo darbus.

Prekės kodas: FLASH

 0,50€
Megztos medvilnė/polisteras

Dvigubo storo mezgimo medvilnės (65%)/ poliesterio (35%) pirštinės. Su PVC taškeliais iš vienos pusės. Aukštos kokybės, ypač patvarios. Pritaikytos darbui su slidžiu paviršiumi.

Prekės kodas: GRIPPER

0,60€
Pirštinės su PVC taškeliais iš abiejų pusių

Dvigubo storo mezgimo medvilnės (65%)/ poliesterio (35%) pirštinės. Su PVC taškeliais iš abiejų pusių. Aukštos kokybės, ypač patvarios. Pritaikytos darbui su slidžiu paviršiumi.

Prekės kodas: GRIPPER

0,65€
Megztos medvilnės/polisterio pirštinės

Megztos pirštinės iš medvilnės ir poliesterio su PVC taškeliais iš vienos pusės. Tinkamos dėvėti dirbant lengvus remonto, rūšiavimo, fasavimo, sodo ir daržo darbus. Ekonominis variantas.

Prekės kodas: 212EKO

0,25€
Pirštinės megztos, nailoninės

Vientiso mezgimo nailoninės pirštinės. Delnas dengtas PVC žirneliais kurie užtikrina geresnį sukibimą su keliamu ar nešamu daiktu. Tinka dirbant lengvus mechanikos, remonto, rūšiavimo, fasavimo ar sodo, daržo darbus.

Prekės kodas: 212/N

 1,21€
Pirštinės megztos medvilnė/poliesteras

Megztos nailoninės pirštinės su PVC taškeliais iš vienos pusės. Tinkamos dėvėti dirbant lengvus remonto, rūšiavimo, fasavimo, sodo ir daržo darbus.

Prekės kodas: 212/N tamsiai mėlynos

0,85€
Pirštinės darbui

Megztos pirštinės iš medvilnės ir poliesterio su PVC taškeliais iš abiejų pusių. Tinkamos dėvėti dirbant lengvus remonto, rūšiavimo, fasavimo, sodo ir daržo darbus.

Prekės kodas: 369 pilkos

 0,42€
Trikotažinės su silikoniniu tinkleliu iš abiejų pusių

 Vientiso mezgimo akrilinės pirštinės iš abiejų pusių aplietos silikono ir PVC mišinio tinkleliu, kuris užtikrina geresnį sukibimą. Prailgintais rankogaliais, idealiai tinka dirbant su mediena, baldais taip pat rūšiavimo, fasavimo darbuose.

Prekės kodas: 301

 

0,99€
Medvilninės pirštinės

Siūtos medvilnės pirštinės su PVC taškeliais iš vienos pusės. Tinkamos dėvėti dirbant lengvus remonto, rūšiavimo, fasavimo, sodo ir daržo darbus.

Prekės kodas:  208

 0,60€
Pirštinės nailoninės

Megztos elastingos nailoninės pirštinės. Gerai priglundančios prie rankos, atsparios įtrūkimams ir nusitrynimui.

Prekės kodas: SK2101

 0,57€
Siūtos nailoninės pirštinės

Siūtos nailoninės pirštinės su PVC taškeliais iš vienos pusės. Elastingos, gerai priglundančios prie rankos, atsparios įtrūkimams ir nusitrynimui, neišsitampo.

Prekės kodas: IBIS

 0,75€
Medvilninės pirštinės su PVC žirneliais

Siūtos nailoninės pirštinės su PVC taškeliais iš vienos pusės. Elastingos, gerai priglundančios prie rankos, atsparios įtrūkimams ir nusitrynimui, neišsitampo.

Prekės kodas: 213

 0,88€
Medvilninės pirštinės

Siūtos medvilninės pirštinės. Puikiai priglundančios prie rankos, minkštos, lanksčios, apsaugo nuo minimalios rizikos. Rekomenduojama darbuose kur yra minimali rizika susižaloti arba surinkimo smulkių detalių darbuose.

Prekės kodas: 206M

0,59€
Frotinės pirštinės kepėjams

Frotinės pirštinės kepėjams.

Prekės kodas: 303M

 1,85€
Kepėjų pirštinės

Frotinės kepėjų pirštinės.

Prekės kodas: 303K

1,85€