GUMINĖ AVALYNĖ

_______PREKĖ_______ APRAŠYMAS KAINA
 4441_1 Guminės darbo klumpės

PVC gumos klumpės MODEST 4441 be užkulnio. Atsparios vandeniui, pagamintos iš PVC gumos, kuri yra lanksti ir elastinga bei nepraranda savybių, esant žemai temperatūrai. Neslystančios, atsparios naftos produktams, išimamas vidpadis, antistatinės.

Prekės kodas: MODEST 4441

 KAINA KLAUSTI
juodi Guminiai darbo batai

PVC gumos ilgi batai JUODI PVC. Atsparūs vandeniui, pagaminti iš PVC gumos, kuri yra lanksti ir elastinga bei nepraranda savybių esant žemai temperatūrai. Neslystantys, atsparūs naftos produktams, antistatiniai.

Prekės kodas: JUODI PVC

 KAINA KLAUSTI
doctor_885 Guminės darbo klumpės

Įsispiriami batai Doctor 885 pagaminti iš ypatingai lengvos EVA putos. Avalynė idealiai tinka pasivaikščiojimams ar darbui sode, eiti į paplūdimį ar baseiną. Galite juos dėvėti bet kokiomis oro sąlygomis, batai neperšlampami, nelaiko savyje drėgmės. Juos lengva prižiūrėti. Rekomenduojama rinktis 1 dydžiu didesnius batus.

Prekės kodas: DOCTOR 885

 KAINA KLAUSTI
hero_890_kopia Guminės darbo klumpės

Įsispiriami batai Hero 890 pagaminti iš ypatingai lengvos EVA medžiagos. Jie turi minkštą padą, yra madingi ir patogūs. Avalynė idealiai tinka pasivaikščiojimams ar darbui sode, vedžioti šunį, eiti į parduotuvę, paplūdimį ar baseiną. Avalynė prisitaiko prie jūsų kojos, uždari šonai neleidžia purvui ar vandeniui patekti į bato vidų. Galite juos dėvėti bet kokiomis oro sąlygomis, batai neperšlampami, nelaiko savyje drėgmės. Juos lengva valyti ir prižiūrėti.

Prekės kodas: HERO 890

 KAINA KLAUSTI
hero-891-eva-bialy Guminės darbo klumpės

Įsispiriami batai Hero 891 pagaminti iš ypatingai lengvos EVA medžiagos. Jie turi minkštą padą, yra madingi ir patogūs. Avalynė idealiai tinka pasivaikčiojimams ar darbui sode, vedžioti šunį, eiti į parduotuvę, paplūdimį ar baseiną. Avalynė prisitaiko prie jūsų kojos, uždari šonai neleidžia purvui ar vandeniui patekti į bato vidų. Galite juos dėvėti bet kokiomis oro sąlygomis, batai neperšlampami, nelaiko savyje drėgmės. Juos lengva valyti ir prižiūrėti.

Prekės kodas: HERO 891

 KAINA KLAUSTI
932 Moteriški guminiai darbo batai

Moteriški trumpi botai Iga 935 yra pagaminti iš PVC medžiagos, nenaudojant švino ir kitų kenksmingų medžiagų. PVC botai yra tvirtos gumos, lankstūs, neslidžiu padu, lengvai valomi ir atsparūs riebalams, chemikalams, silpnoms rūgštims, dezinfekcinėms medžiagoms. Šie botai turi keičiamą vidpadį.

Prekės kodas: IGA 935

 KAINA KLAUSTI
balti Guminiai darbo batai

PVC gumos ilgi batai BALTI PVC. Atsparūs vandeniui, pagaminti iš PVC gumos, kuri yra lanksti ir elastinga bei nepraranda savybių esant žemai temperatūrai. Neslystantys, atsparūs naftos produktams, antistatiniai.

Prekės kodas: BALTI PVC

 KAINA KLAUSTI
1 Guminiai apsauginiai darbo batai

 PVC gumos ilgi apsauginiai darbo batai JUODI PVC S5 su metaline pirštų (200J) ir pado apsauga (1100N) nuo pradūrimo. Atsparūs vandeniui, pagaminti iš PVC gumos, kuri yra lanksti ir elastinga bei nepraranda savybių esant žemai temperatūrai. Neslystantys, atsparūs naftos produktams, padas su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje, antistatiniai.

Prekės kodas: JUODI PVC S5

 KAINA KLAUSTI
2 Guminiai darbo batai

Batai Bart 916 yra pagaminti iš aukštos kokybės PVC medžiagos. Patogūs batai yra visiškai atsparūs vandeniui, rantytu padu, apsaugoti nuo slydimo. Avalynė Bart puikiai tinka naudoti maisto pramonėje ir chemijos pramonėje. Rekomenduojama rinktis 1 dydžiu didesnius batus.Spalva: balta.

Prekės kodas: BART 916

 KAINA KLAUSTI
guminiai_worker_juodi Žieminiai guminiai darbo batai

EVA gumos apsauginiai darbo batai WORKER 899 EVA SB P SRB su pirštų ir pado apsauga. Atsparūs vandeniui, pagaminti iš EVA medžiagos, kuri turi puikias termoizoliacines savybes ir išsaugo kojas šiltas bei sausas. Išimamas įdėklas, šilumos kontrolė iki -30°C, išlieka lankstūs ir elastingi, nelūžta prie -30°C. Vienos poros svoris: 900-1200 g.

Prekės kodas: WORKER 899

 KAINA KLAUSTI
guminiai_arctic_zali Žieminiai guminiai darbo batai

Arctic Termo 875 yra lengvi ir patogūs auliniai darbo batai su pašiltinimu. Jie pagaminti iš EVA polimero, savo savybėmis artimo natūraliai gumai, tačiau sveriančio beveik dvigubai mažiau. EVA yra sunkiai praduriama medžiaga, lėtai dėvisi ir nepraleidžia vandens. Arctic Termo 875 neskilinėja ir nekeičia savybių iki -50°C šalčio. Taip pat pasižymi gera šilumos izoliacija. Išimamas pašiltinimas patikimai saugo nuo šalčio, greitai džiūsta ir yra lengvai skalbiamas. Tvirtas ir slydimui atsparus padas. Rekomenduojama dėvėti iki –50°C. Svoris tik 700-1000 g. (poros). Rekomenduojama rinktis 1-2 numeriu didesnius batus.

Prekės kodas: ARCTIC TERMO 875

 KAINA KLAUSTI
 alaska869 Žieminiai guminiai moteriški darbo batai

Šilti EVA medžiagos moteriški darbo batai ALASKA 869 su išmaunama neopreno kojine. EVA medžiaga turi puikias termoizoliacines savybes ir išsaugo kojas šiltas bei sausas. Batai yra atsparūs vandeniui. Medžiaga išlieka lanksti ir elastinga, apsaugo kojas nuo šalčio, nelūžta, neskilinėja ir nekeičia savybių iki -30°C.  Išimamas neaustinių medžiagų pašiltinimas patikimai saugo nuo šalčio, greitai džiūsta ir yra lengvai skalbiamas. Tvirtas ir slydimui atsparus padas. Batų aukštis 27 cm. Rekomenduojama avėti iki –30°C. Vienos poros svoris: 400 g.

Prekės kodas: ALASKA 869

 KAINA KLAUSTI 
 wader893 Žieminiai guminiai darbo batai

Šilti, lengvi, lankstūs ir tvirti batai WADER 893 su išmaunama neopreno kojine yra pagaminti iš ypatingai lengvos, nepralaidžios vandeniui ir šalčiui EVA medžiagos. Batų aukštis 31 cm. Jie sveria dvigubai mažiau nei paprasti batai. EVA yra sunkiai praduriama medžiaga, lėtai dėvisi, neskilinėja ir nekeičia savybių iki -30°C šalčio. Batai pasižymi gera šilumos izoliacija. Išimamas pašiltinimas patikimai saugo nuo šalčio, greitai džiūsta ir yra lengvai skalbiamas. Tvirtas ir slydimui atsparus padas leidžia dėvėti batus bet kuriuo metų laiku. Batai yra lengvai valomi ir prižiūrimi. Svoris – 600 gr. Rekomenduojama dėvėti iki –30°C.

Prekės kodas: WADER 893

 KAINA KLAUSTI
dielektrika Dielektriniai guminiai darbo batai

PVC/nitrilo gumos ilgi dielektriniai batai 2091 SBP skirti naudojimui dirbant su elektros instaliacija iki 5000V įtampos, su metaline pirštų (200J) ir pado apsauga (1100N) nuo pradūrimo. Atsparūs vandeniui, pagaminti iš PVC/nitrilo gumos, kuri yra lanksti ir elastinga bei nepraranda savybių esant žemai temperatūrai. Ypač neslidus ir gerai su paviršiumi sukimbantis padas. Atsparūs naftos produktams, antistatiniai.

Prekės kodas: 2091 SBP

  KAINA KLAUSTI
 oxyclog-lbl-0000(1) Guminės darbinės klumpės

OXYCLOG klumpės yra tinkamos avėti dirbant operacinėje. Klumpės pagamintos su patogumą užtikrinančiu reguliuojamu dirželiu per kulną. Anatomiškai išformuota avalynės forma užtikrina optimalią pėdos padėtį. Slydimui atsparus padas užtikrina puikų sukibimą tiek su šlapiu, tiek su sausu paviršiumi. Uždara klumpės priekio sritis apsaugo pėdą, o klumpių šonuose esanti perforacija užtikrina puikią ventiliaciją. Klumpės pagamintos iš TPE (termoplastinės gumos), todėl avalynė išlieka lanksti ir gali būti dezinfekuojama aukštoje temperatūroje, visiškai nedeformuojant jos formos. Klumpes galima dezinfekuoti chemikalais ar UV spinduliais, autoklavuoti (sterilizuoti garais) iki 135 laipsnių temperatūros. Jas taip pat galima skalbti 90 laipsnių temperatūroje. Smūgių absorbacija kulno srityje. Atitinka CE EN 20347 standartą. Galimos spalvos: BLU (t.mėlyna), FUX (rožinė), LGN (šv.žalia), LBL (šv.mėlyna), EGN (turkio), LIC (violetinė), EBL (mėlyna), RED (raudona), WHT (balta).

Prekės kodas: OXYCLOG

 KAINA KLAUSTI
sonic-lic-0000 Guminės darbinės klumpės

Klumpės SONIC pagamintos iš EVA medžiagos, kuri yra atspari vandeniui, bakterijoms ir grybeliui. Ši medžiaga suteikia lengvumą, lankstumą ir yra atspari deformacijai. Itin lengvos klumpės (pora sveria apie 310g.), tinkamos naudoti įvairiose sveikatos priežiūros srityse. Slydimui atsparus padas užtikrina puikų sukibimą tiek su šlapiu, tiek su sausu paviršiumi. Uždara klumpės priekio sritis apsaugo pėdą, o klumpių šonuose esanti perforacija užtikrina puikią ventiliaciją. Smūgių absorbacija kulno srityje. Atitinka CE EN 20347 standartą. Šias klumpes galima dezinfekuoti chemikalais ar UV spinduliais, taip pat skalbti 40 laipsnių temperatūroje. Galimos spalvos: FUX (rožinė), NAV (t.mėlyna), EGN (turkio), EBL (mėlyna), LIC (violetinė), WHT (balta), BLK (juoda).

Prekės kodas: SONIC

 KAINA KLAUSTI
 oxyva-blk-0000(1) Guminės darbinės klumpės

OXYVA – iš EVA medžiagos pagamintos lengvos klumpės, rekomenduojamos avėti daugelyje sveikatos priežiūros sričių. Specialiu geliu pripildyta kulno sritis puikiai sugeria smūgius. Anatomiškai išformuota avalynės forma užtikrina optimalią pėdos padėtį. Slydimui atsparus SRC padas užtikrina puikų sukibimą tiek su šlapiu, tiek su sausu paviršiumi. Uždara klumpės priekio sritis apsaugo pėdą, o klumpių šonuose esanti perforacija užtikrina puikią ventiliaciją. Klumpes galima dezinfekuoti chemikalais ar UV spinduliais ir skalbti iki 86 laipsnių temperatūros. Atitinka CE EN 20347 standartą. Galimos spalvos: EGN (turkio), BLK (juoda), EBL (mėlyna), FUX (rožinė), LIC (violetinė), NAV (t.mėlyna), WHT (balta).

Prekės kodas: OXYVA

 KAINA KLAUSTI
mod-1002 Žieminiai guminiai moteriški darbo batai

PU botai MOD-1002 O4, SRC. Aukšti, be apsaugų PU botai su galimybe pasitrumpinti aulą. Padas iš tankaus ir neslystančio (SRC) PU. Aulas taip pat iš PU, tačiau retesnio tankumo, kad būtų lankstus net esant žemai temperatūrai išorėje.  Aukšta keltis ir papildomas kantelis, kad būtų patogu nusiauti botą. Šie botai apsaugo koją net esant šaltoms ir drėgnoms darbo sąlygoms. Keičiamas vidpadis yra antistatinis, pasižymintis geromis antistatinėmis savybėmis. PU botai lengvesni už PVC botus, atsparesni naftos produktams, tepalams, tirpikliams, kraujui bei rūgštims. Puikiai tinkami avėti skerdyklose, maisto pramonėje, aplinkoje kur yra šlapia, šalta ir tenka ilgai avėti ilgaaulius botus. Atitinka standartą: EN 20347, O4, SRC.

Prekės kodas: MOD-1002 O4

 KAINA KLAUSTI