PUSBAČIAI

_______PREKĖ_______ APRAŠYMAS KAINA
adp01 Vyriški odiniai darbo pusbačiai

Lygios galvijų odos apsauginiai pusbačiai su metaline pirštų (200J) apsauga. Neslidus, atsparus naftos produktams, dvigubo tankio poliuretano padas, su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje. Antistatinis ir anatominis vidpadis.

Prekės kodas: ADP01/K S1

 KAINA KLAUSTI
1562 Vyriški odiniai darbo pusbačiai

Kokybiškos odos apsauginiai pusbačiai su metaline pirštų (200J) ir pado apsauga (1100N) nuo pradūrimo. Hidrofobinė oda, neslystantis, atsparus naftos produktams, dvigubo tankio poliuretano padas, su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje. Su atšvaitine juostele, antistatinis ir anatominis vidpadis. Ypatingai patvarūs ir stabilūs pusbačiai iš Garsport Standard Plus linijos.

Prekės kodas: 1562 S3

 KAINA KLAUSTI
ore Vyriški odiniai darbo pusbačiai

Lygios, kokybiškos odos apsauginiai pusbačiai su kompozitine pirštų (200J) ir pado apsauga (1100N) nuo pradūrimo. Hidrofobinė oda, ypatingai neslidus SRA ir HRO kategorijos, atsparus naftos produktams ir karščiui, dvigubo tankio poliuretano padas, su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje. „Support system“ technologija padeda apsaugoti darbuotojus nuo čiurnos traumų, suteikdama pėdai didesnį stabilumą.  Antistatinis ir anatominis vidpadis.

Prekės kodas: ORE S3

 KAINA KLAUSTI
mod_261_1 Moteriški odiniai darbo pusbačiai

Lygios, kokybiškos galvijų odos moteriški apsauginiai darbo pusbačiai su metaline pirštų (200J) apsauga. Ypatingai neslidus SRC kategorijos, atsparus naftos produktams, dvigubo tankio poliuretano/ termopoliuretano padas, su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje. Antistatinis ir anatominis vidpadis.

Prekės kodas: MOD – 261 S1

 KAINA KLAUSTI
eg10210_lrc_dynamic Vyriški verstos odos darbo pusbačiai

Verstos, kokybiškos galvijų odos apsauginiai pusbačiai su metaline pirštų (200J) apsauga. „AIR NET“ vidinis sluoksnis puikiai sugeria ir išgarina drėgmę, išlaikydamas pėdą sausą. Neslystantis, atsparus naftos produktams, dvigubo tankio poliuretano padas. Apkrovos metu svoris paskirstomas į atitinkamas vietas, norint pasiekti tinkamą pėdos ir bato padėtį. Specialus TPU kulnas sumažina paslydimo riziką. Stiprus užkulnis, lankstus, stabilizuojantis padas. Antistatinis ir anatominis vidpadis.

Prekės kodas: DYNAMIC S1

 KAINA KLAUSTI
sahara-blanc Odiniai darbo pusbačiai

Kokybiško mikropluošto apsauginiai pusbačiai su kompozitine pirštų (200J) apsauga. Neslystantis, atsparus naftos produktams, dvigubo tankio poliuretano padas, su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje. Skalbiami, hidrofobinis mikropluošto sluoksnis, antistatinis ir anatominis vidpadis. Ypatingai lengvi, stabilūs ir komfortiški pusbačiai.

Prekės kodas: SAHARA S2

 KAINA KLAUSTI
giove-s3-blk-red Vyriški odiniai darbo pusbačiai

Lygios, kokybiškos odos apsauginiai darbo pusbačiai GIOVE S3 su kompozitine pirštų (200J) ir pado apsauga (1100N) nuo pradūrimo. Hidrofobinė oda, neslystantis, atsparus naftos produktams, dvigubo tankio poliuretano padas, su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje. Antistatinis ir anatominis vidpadis. Sudėtyje nėra metalo. Ypatingai lengvi, stabilūs ir komfortiški pusbačiai iš Garsport Soft Composite linijos.

Prekės kodas: GIOVE S3

 KAINA KLAUSTI
montbrun_s3 Vyriški odiniai darbo pusbačiai

Kokybiškos odos apsauginiai pusbačiai su metaline pirštų (200J) ir pado apsauga (1100N) nuo pradūrimo. Hidrofobinė oda, neslystantis, atsparus naftos produktams, dvigubo tankio poliuretano padas, su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje. Su atšvaitine juostele, antistatinis ir anatominis vidpadis. Patvarūs, ilgaamžiški ir stabilūs pusbačiai, tinkami avėti ekstremaliomis sąlygomis.

Prekės kodas: MONTBRUN S3

 KAINA KLAUSTI
m0391 Vyriški odiniai darbo pusbačiai

Lygios, kokybiškos galvijų odos apsauginiai pusbačiai su metaline pirštų (200J) apsauga. Ypatingai neslidus SRC kategorijos, atsparus naftos produktams, dvigubo tankio poliuretano/ termopoliuretano padas, su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje. Antistatinis ir anatominis vidpadis.

Prekės kodas: MOD-0391 S1

 KAINA KLAUSTI
batas_avant Vyriški verstos odos darbo pusbačiai

Pusbatis AVANT HERO LOW S1P yra jaunatviško modelio. Šie pusbačiai puikiai tiks dinamiškiems žmonėms, kuriems patinka laisvai judėti ir nejausti kad yra su darbine avalyne. Lengvumas, lankstumas, dizainas ir komforto jausmas – tai yra šios avalynės privalumai.  Batviršis yra iš Canvas audinio ir zomšo juodų detlių. Pirštų ir pado apsauga iš lengvo kompozito. Pamušalas puikiai sugeria ir išgarina drėgmę, todėl pėda jaučiasi komfortabiliai ir sausai. Vidpadis – išimamas, antistatinis, ortopediškai išformuotas. Padas – dviejų PU sluoksnių, neslystantis, atsparus naftos produktams su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje. Atitinka standartą: ISO EN 201345:2011. Pagaminta EU. Itališkas dizainas ir komfortas!

Prekės kodas: AVANT HERO LOW S1P

 KAINA KLAUSTI
batai_invasion Vyriški mikrofibros darbo pusbačiai

Pusbatis INVASION S1P yra jaunatviško modelio. Šie pusbačiai puikiai tiks dinamiškiems žmonėms, kuriems patinka laisvai judėti ir nejausti kad yra su darbine avalyne. Lengvumas, lankstumas, dizainas ir komforto jausmas – tai yra šios avalynės privalumai.  Batviršis yra iš mikrofibros ir nailono, taip pat yra atšvaitinės juostelės iš šonų. Pirštų (200J) ir pado (1100N) apsauga iš lengvo kompozito. Pamušalas greitai sugeria ir išgarina drėgmę, kurio dėka pėdos jaučiasi sausai ir patogiai. Vidpadis išimamas, antistatinis, ortopediškai išformuotas. Padas dvieju PU sluoksnių, neslystantis, atsparus naftos produktams su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje.  Atitinka standartą: ISO EN 201345:2011. Pagaminta EU. Itališkas dizainas ir komfortas!

Prekės kodas: INVASION S1P

 KAINA KLAUSTI
calipso_s1p Vyriški verstos odos darbo pusbačiai

Verstos, kokybiškos odos apsauginiai pusbačiai su kompozitine pirštų (200J) ir pado apsauga (1100N) nuo pradūrimo. Neslystantis, atsparus naftos produktams, dvigubo tankio poliuretano padas, su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje. Antistatinis ir anatominis vidpadis. Ypatingai lengvi, stabilūs ir komfortiški pusbačiai iš Garsport Soft Composite linijos.

Prekės kodas: CALIPSO S1P

 KAINA KLAUSTI
mod503 Vyriški odiniai darbo pusbačiai

Pusbatis MOD-503 S1 SRC yra lengvi ir ypatingai patogūs. Batviršis pagamintas iš aukštos kokybės nabuko odos ir on’Dura® medžiagos. Puikiai išgarina drėgmę, antibakterinis pamušalas iš Coolmax® medžiagos, kuri užtikrina sausumo ir komforto jausmą. Šis modelis yra lengvas, novatoriškas, sportiškas SportyLine ® linijos su dvigubo sluoksnio poliuretano PU / PU padu, kuris atsparus naftos, benzino ir kitiems organiniams tirpikliams. Labai geras, neslystantis padas su specialia pado dalimi – žingsnio Lock ® ir Grid ® sistema, garantuoja aukštą stabilumą ir aukštą pado praslydimo apsaugą. Yra energijos sugertuvas kulno srityje. Kompozitinė pirštų apsauga (200J). Vidpadis antistatinis, ortopediškai išformuotas, antibakterinis su aktyvuota anglimi, kurios dėka pėda išlieka sausa ir vėsi. Dydžiai: 39-48 Atitinka standartą: EN ISO 20345, S1, SRC

Prekės kodas: MOD-503 S1

 KAINA KLAUSTI
mod502 Vyriški odiniai darbo pusbačiai

Batviršis pagamintas iš aukštos kokybės perforuotos nabuko odos, kuri puikiai išgarina drėgmę. Pamušalas iš antibakterinės Coolmax ® medžiagos, kuri užtikrina sausumo ir komforto jausmą. Šis modelis yra lengvas, novatoriškas, sportiškas SportyLine ® linijos su dvigubo sluoksnio poliuretano PU / PU padu, kuris atsparus naftos, benzino ir kitiems organiniams tirpikliams. Labai geras anti-slydimo padas su specialia pado dalimi – žingsnio Lock ® sistema ir traukos Grid ®, garantuoja aukštą stabilumą ir aukštą pado praslydimo apsaugą. Yra energijos sugertuvas kulno srityje. Kompozitinė pirštų apsauga (atlaikanti 200J jėgą). Kevlarinis intarpas iš medžiagos K18 Zero, kuri apsaugo nuo pradūrimo iki 1100N. Vidpadis antistatinis, ortopediškai išformuotas, antibakterinis su aktyvuota anglimi, kurios dėka pėda išlieka sausa ir vėsi. Dydžiai: 39-48 Atitinka standartą: EN ISO 20345, S1P, SRC

Prekės kodas: MOD-502 S1P

 KAINA KLAUSTI
rodeo_s3 Odiniai darbo pusbačiai

Lygios, kokybiškos odos apsauginiai pusbačiai su kompozitine pirštų (200J) ir pado apsauga (1100N) nuo pradūrimo. Hidrofobinė oda, neslystantis, atsparus naftos produktams, dvigubo tankio poliuretano padas, su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje. Antistatinis ir anatominis vidpadis. Sudėtyje nėra metalo. Ypatingai lengvi, stabilūs ir komfortiški pusbačiai iš Garsport Soft Composite linijos.

Prekės kodas: RODEO

 KAINA KLAUSTI
globallow2015 Vyriški verstos odos darbo pusbačiai

Verstos, kokybiškos odos apsauginiai pusbačiai GLOBAL LOW 2015 S1P su kompozitine pirštų (200J) ir kevlarinio tipo pado apsauga (1100N) nuo pradūrimo. Batviršis tamsiai mėlynos spalvos su raudonais batraiščiais. Padas dviejų sluoksnių EVA/Nitrilo guma, skirtingo tankumo bei lengvumo, su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje, atsparus naftos produktams, nitrilo dėka atsparus karščiui iki 300oC/1min, EVA pado sluoksnis suteikia avalynei lengvumo ir yra ortopediškai išformuotas. Batviršio kantas paminkštintas porolonu.  Vidpadis antistatinis, antibakterinis, perforuotas, EVA medžiagos. Pamušalas puikiai išgarinantis drėgmę, antibakterinė tekstilė. Ypatingai lengvi, stabilūs ir patogūs batai iš Garsport Re-Walk linijos. Atitinka standartus:  EN ISO 20345:2011. Pagaminti ES.

Prekės kodas: GLOBAL LOW 2015 S1P

 KAINA KLAUSTI
3011_s3 Vyriški odiniai darbo pusbačiai

Lygios, kokybiškos odos apsauginiai pusbačiai su kompozitine pirštų (200J) ir pado apsauga (1100N) nuo pradūrimo. Hidrofobinė oda, neslystantis, atsparus naftos produktams, dvigubo tankio poliuretano padas, su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje. „Torsion Control“ sistema padeda apsaugoti darbuotojus nuo čiurnos traumų, suteikdama pėdai didesnį stabilumą. Antistatinis ir anatominis vidpadis. Ypatingai lengvi, stabilūs ir komfortiški pusbačiai iš Garsport Soft Composite linijos.

Prekės kodas: 3011 S3

 KAINA KLAUSTI
u Vyriški odiniai darbo pusbačiai

Lygios, kokybiškos odos apsauginiai pusbačiai

Prekės kodas: PRIMULA S2

 KAINA KLAUSTI
slave-s1p-grey Vyriški verstos odos darbo pusbačiai

Darbiniai verstos odos pusbačiai su ventiliacinėmis angomis iš tinkliuko, suvarstomi raišteliais, skirti dirbti sausoje aplinkoje, patalpose. Ypatingai lengvi ir patogūs. Kompozitinė noselės apsauga ir neperduriamas kevlarinis intarpas. Ortopediškai išformuotas, antibakterinis, antistatinis vidpadis.  Pado privalumai:

Prekės kodas: SLAVE S1P

 KAINA KLAUSTI
avalyne_trys_prince Vyriški  darbo pusbačiai

Naujo stiliaus PRINCE LOW S1P pusbačiai ypatingai lankstūs, lengvi ir patogūs. Batviršis iš orui laidžios tinklelinės tekstilės. Avalynėje nėra išorinių siūlių, sujungimai užlaminuoti RPU lanksčia medžiaga. Pirštų apsauga yra iš lengvo ir plono aliuminio (200J), pado apsauga iš lankstaus, neperduriamo kompozito (1100N).  Pusbačiai atsparūs nusidėvėjimui, dėl RPU apliejimo ir puikaus oro pralaidumas dėl tinklelinio audinio. Vidpadis išimamas, antistatinis, ortopediškai išformuotas. Padas RPU atsparus naftos produktams, rūgštims, aliejams. RPU – tai naujo tipo padas, kuris suteikia ypatingai aukšto lygio neslydimą, lankstumą ir net nužengus 1 mln žingsnių pado nusidėvėjimas buvo tik 13% .Atitinka standartus:  EN ISO 20345:2011.  Itališka kokybė ir patogumas! Galima pasirinkti iš triijų spalvų: Juodos, žalios ir pilkos.

Prekės kodas: PRINCE LOW S1P

 KAINA KLAUSTI
tornado_s3 Vyriški odiniai darbo pusbačiai

Kokybiškos lygios odos apsauginiai pusbačiai su kompozitine pirštų (200J) ir  pado apsauga (1100N) nuo pradūrimo. Hidrofobinė oda, neslystantis, atsparus naftos produktams, dvigubo tankio nitrilo gumos/EVA padas, su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje. Antistatinis ir anatominis vidpadis. Ypatingai patvarūs, lankstūs, lengvi ir madingi pusbačiai iš Garsport Re-Walk linijos.

Prekės kodas: TORNADO S3

 KAINA KLAUSTI
ventus Vyriški odiniai darbo pusbačiai

Mikštos, aukščiausios kokybės odos VENTUS S1P batai su šonuose ir per keltį  perfiruota oda. Pusbačiai suvarstomi raišteliais, ypatingai patogūs, lanstūs ir lengvi. Kompozitinė pirštų apsauga ir kevlarinis intarpas. Inovatyvus kvėpuojantis padas OXIGENO, dviejų PU sluoksnių. NAUJOVĖ! Padas atsparus vandeniui ir kvėpuojantis, su integruota membrana, kuri puikiai garina prakaitą tuo pačiu metu garantuodama vandens nepralaidumą. Vidpadis taip pat patentuotos Coolmax* technologijos, puikiai garinantis drėgmę. Pamušalas antibakterinis, antistatinis, perforuotas ir laidus orui. Galimi dydžiai: 36 – 48. Ispaniška inovacija.

Prekės kodas: VENTUS S1P

 KAINA KLAUSTI
cauro Vyriški verstos odos darbo pusbačiai

Pusbačiai CAURO S1P iš aukščiausios kokybės storos verstos nabuko odos ir tvirto Tejido tinkliuko, kuris užtikrina gerą oro pralaidumą. Pusbačiai ypatingai patogūs, lanstūs ir lengvi. Kompozitinė pirštų apsauga ir kevlarinis intarpas. Inovatyvus kvėpuojantis padas, dviejų PU sluoksnių. NAUJOVĖ! Padas – pralaidus orui, bet atsparus vandens prasiskverbimui. Vidpadis taip pat patentuotos Coolmax* technologijos, puikiai garinantis drėgmę. Pamušalas antibakterinis, antistatinis, ortopediškai išformuotas, pralaidus orui. Galimi dydžiai: 36 – 48. Ispaniška inovacija.

Prekės kodas: CAURO S1P

 KAINA KLAUSTI
jalas4738sterra Vyriški odiniai darbo pusbačiai

JALAS 4738S TERRA S3 SRC CI HRO apsauginiai pusbačiai – suomiškos kokybės. Pirštų apsauga iš ypatingai lengvo ir plono aliuminio, kuris atlaiko 200J smūgio jėgą. Pado apsauga iš plieno, kuris atlaiko 1100N. Batviršis iš aukščiausios rūšies lygios odos, aplietos PU ir viršutinė batviršio dalis pamikštinta porolonu, apgaubtu tinkleliniu, tvirtu audiniu. Pusbatis suvarstomas per metalines kilpeles. Alyvai atsparus ir neslidus, antistatinis PU/gumos padas. Paildomai PU užlietas bato priekis nuo techninių pažeidimų. Perforuotas, minkštos EVA medžiagos vidpadis FX2 Pro klasės, papildomas smūgio sugertuvas kulno srityje  Poron® XRD ™.  Atitinka standartus:  EN ISO 20345:2011.

Prekės kodas: JALAS 4738S TERRA S3

 KAINA KLAUSTI
jalas9520exalter Tekstiliniai darbo pusbačiai

JALAS 9520 EXALTER S1 SRC HRO sandalai lengvi, stilingi ir ypatingai patogūs. Batviršis iš 1,5-1,7mm storio mikropluošto, tekstilės. Pirštų apsauga iš plono aliuminio, kuris atlaiko 200J smūgį. Pamušalas yra iš  antibakterinio poliamido, t.y. sintetinis pluoštas, labai atsparus trinčiai (maždaug 10 kartų daugiau nei medvilnė ir 20 kartų nei vilna) ir puikiai išgarina drėgmę ir apsaugo nuo nemalonaus kvapo. Vidpadis iš tekstilės, minkštos EVA ir standrios EVA medžiagos, poliesterio siūlais persiūtas su neo puta. Yra dviejuose vietose vidpadyje, energijos sugertuvai Poron XRD. Padas nitrilo gumos, Vibram kokybės, karščiui atsparus, naftos produktams, turi antistatines savybes, orui pralaidus vidpadis, sutvirtinimas pade ties pėdos arkos dalimi, ergonomiški. Apsaugo nuo: kojų pirštų sužeidimų, sausgyslių patempimo, antistatiniai. Tinka naudoti vidaus patalpose, sausoje aplinkoje. Suomiška avalynė, skandinaviška kokybė!

Prekės kodas: JALAS 9520 EXALTER S1

 KAINA KLAUSTI
jalas3310drylock Odiniai darbo pusbačiai

JALAS 3310 DRYLOCK S2 WR HRO SRB pusbačiai aukščiausios skandinaviškos kokybės. Batviršis iš odos ir Corduros® audinio bei atšvaitinių detalių iš šonų. Papildomai sutvirtintas pusbačio priekis ir užkulnis PU medžiaga. Pirštų apsauga iš plono aliuminio, kuris atlaiko 200J smūgį. Pamušalas yra iš  antibakterinio poliamido, t. y. sintetinis pluoštas, labai atsparus trinčiai (maždaug 10 kartų daugiau nei medvilnė ir 20 kartų nei vilna) ir puikiai išgarina drėgmę ir apsaugo nuo nemalonaus kvapo. Vidpadis iš tekstilės, minkštos EVA ir stangrios EVA medžiagos, poliesterio siūlais persiūtas su neo puta. Yra dviejuose vietose vidpadyje, energijos sugertuvai Poron XRD. Padas nitrilo gumos, Vibram kokybės, karščiui atsparus, naftos produktams, turi antistatines savybes, orui pralaidus vidpadis, sutvirtinimas pade ties pėdos arkos dalimi, ergonomiški. Apsaugo nuo: kojų pirštų sužeidimų, sausgyslių patempimo, antistatiniai. Tinka naudoti vidaus patalpose, sausoje aplinkoje.

Prekės kodas: JALAS 3310 DRYLOCK S2

 KAINA KLAUSTI
 miamis1pbm Kombinuoti medvilnė su poliesteriu darbo pusbačiai

Ypatingai lengvi ir patogūs darbo pusbačiai su pirštų ir pado apsauga MIAMI S1P SRC. Batviršis iš poliesterio ir medvilnės. Vidpadis EVA iš poliamido, keičiamas.  Padas PU vieno sluksnio. Lengvi, ergonomiškai suformuoti, įmaunami darbo pusbačiai. Apsaugos klasė I, atitinka standartus EN ISO 20344:2011 ir EN ISO 20345:2011.

Prekės kodas: MIAMI S1P

 KAINA KLAUSTI
 bestgirl-1 Moteriški odiniai darbo pusbačiai

Odiniai moteriški darbo pusbačiai BESTGIRL S3 SRC, atsparūs vandeniui, juodos spalvos, su tinklelio pavidalo nailoniniu pamušalu, antistatiniai, pradūrimams atsparus padas, su smūgių absorberiu, atsparūs slydimui, su metaline pirštų (200J, 1500kg smūgio spaudimui) ir pado apsauga (1100N), S3 apsaugos kategorija. PU/PU padas, antistatinis dvigubo poliuretano įpurkštas tiesiai prie viršutinės avalynės dalies. Absorbuojantis smūgius, atsparus slydimui, dilimui, naftos produktams. Vidpadis antistatinis, absorbuojantis, atsparus dilimui ir lupimuisi. Standartas: EN ISO 20345:2011

Prekės kodas: BESTGIRL S3

  KAINA KLAUSTI
jumper-1 Vyriški odiniai darbo pusbačiai

Nabuko odos vandeniui atsparūs darbo pusbačiai JUMPER S3, juodos spalvos, su tinklelio pavidalo nailoniniu pamušalu, antistatiniai, pradūrimams atsparus SJ Flex padas, smūgių absorbavimas, atsparūs slydimui, su kompozitine pirštų apsauga (200J), S3 apsaugos kategorijos. PU/PU padas, antistatinis, įpurkštas prie viršutinės dalies, absorbuojantis smūgius, atsparus slydimui ir naftos produktams. Vidpadis antistatinis, absorbuojantis, atsparus dilimui ir lupimuisi. Atitinka standartą EN ISO 20345:2011.

Prekės kodas: JUMPER S3

 KAINA KLAUSTI
madison2595 Vyriški nabuko odos darbo pusbačiai

Pilko nabuko odos pusbačiai MADISON S1 SRC. Lengvi, suvarstomi raišteliais, su plačia – plienine pirštų apsauga (200J). Tinklelinis pamušalas puikiai sugeriantis ir išgarinantis prakaitą. Padas dviejų PU/PU sluoksnių, kuris yra atsparus tepalams, atsparus slydimui ir antistatinis. Vidpadis keičiamas. Atitinka standartą: EN 20345.

Prekės kodas: JUMPER S3

  KAINA KLAUSTI
 miami5125 Vyriški odiniai darbo pusbačiai

Odiniai apsauginiai darbo pusbačiai MIAMI S3 SRC 5125 su kompozitine pirštų (200J) ir kevlarine pado apsauga. Pamušalas puikiai sugeria ir išgarina prakaitą. Padas iš dviejų sluoksnių poliuretano (PU/TPU), atsparus naftos produktams ir kitiems organiniams tirpikliams. Speciali pado struktūra užtikrina pado stabilumą ir apsaugą nuo slydimo. Vidpadis – keičiamas, ortopediškai išformuotas, patogus, antistatinis. Atitinka standartą EN ISO 20345.

Prekės kodas: MIAMI S3

 KAINA KLAUSTI
 rihanna-1 Moteriški odiniai darbo pusbačiai

Odiniai moteriški darbo pusbačiai RIHANNA S3 SRC, atsparūs vandeniui, su tinklelio pavidalo nailoniniu pamušalu, antistatiniai, su pradūrimams atspariu SJ Flex padu, atsparūs smūgiams, slydimui, su metaline pirštų apsauga, S3 apsaugos kategorijos, su iš gumos pagamintu padu. Metalinė pirštų apsauga nuo 200J energijos ir 1500 kg svorio spaudimo, pradūrimams atsparus SJ Flex pado kevlarinis intarpas (iki 1100N). Batviršis juodos spalvos vandeniui atspari oda (1,6 mm storio). Vidpadis antistatinis, absorbuojantis, atsparus dilimui, patvarus. Iš gumos pagamintas padas yra atsparus smūgiams, slydimui, dilimui, naftos produktams ir silpnoms rūgštims. Atitinka standartą EN ISO 20345.

Prekės kodas: RIHANNA S3

 KAINA KLAUSTI
 mod-552 Kombinuoti mikrofibra su veliūru moteriški  darbo pusbačiai

Antistatiniai moteriški apsauginiai darbo pusbačiai MOD-552 S1 SRC su kompozitine pirštų (200J) apsauga. Viršutinė dalis: mikrofibra kombinuota su veliūru. Pralaidi orui ir atspari dilimui. Pamušalas pagamintas iš minkštų Super Royal siūlų, suteikiančių sausumo ir patogumo pojūtį. Padas lengvas, sportinio tipo, inovatyvus SportyLine padas pagamintas iš dviejų sluoksnių poliuretano (PU/PU), atsparus naftos produktams ir kitiems organiniams tirpikliams. Speciali pado struktūra (Step Lock ir Traction Grid sistema) užtikrina pado stabilumą ir apsaugą nuo slydimo. Energijos absorbavimas kulno srityje. Vidpadis: minkštas, patogus, higroskopiškas, su aktyvuotos anglies filtru, antibakterinis, apsaugantis nuo prakaitavimo ir grybelio, gali būti skalbiamas. Atitinka standartą PN-EN ISO 20345.

Prekės kodas: MOD – 552 S1

 KAINA KLAUSTI
 ceres-1 Moteriški odiniai darbo pusbačiai

Odiniai moteriški darbo pusbačiai CERES S3 SRC, atsparūs vandeniui, juodos spalvos su rožinėmis detalėmis, su tinklelio pavidalo nailoniniu audiniu, antistatiniai, pradūrimams atsparus SJ Flex padas (1100N), su smūgių absorberiu, atsparūs slydimui, su kompozitine pirštų apsauga (200J), S3 apsaugos kategorijos. Padas pagamintas iš gumos, antistatinis, pritvirtintas prie viršutinės dalies, absorbuojantis smūgius, atsparus slydimui ir naftos produktams. Vidpadis antistatinis, absorbuojantis, atsparus dilimui ir lupimuisi. Standartas: EN ISO 20345:2011

Prekės kodas: CERES S3

 KAINA KLAUSTI
 lauda-1 Vyriški odiniai darbo pusbačiai

Odiniai vyriški darbo pusbačiai LAUDA S3 SRC, atsparūs vandeniui, juodos spalvos, su tinklelio pavidalo nailoniniu pamušalu, antistatiniai, pradūrimams atsparus padas, su smūgių absorberiu, atsparūs slydimui, su metaline pirštų (200J, 1500kg smūgio spaudimui) ir pado apsauga (1100N), S3 apsaugos kategorija. Guminis padas, antistatinis, absorbuojantis smūgius, atsparus slydimui, naftos produktams. Vidpadis antistatinis, absorbuojantis, atsparus dilimui ir lupimuisi. Standartas: EN ISO 20345:2011

Prekės kodas: LAUDA S3

  KAINA KLAUSTI
avantherolos3 Vyriški odiniai darbo pusbačiai

Pusbačiai AVANT HERO LOW S3 yra jaunatviško modelio. Šie pusbačiai puikiai tiks dinamiškiems žmonėms, kuriems patinka laisvai judėti ir nejausti kad yra su darbine avalyne. Lengvumas, lankstumas, dizainas ir komforto jausmas – tai yra šios avalynės privalumai.  Batviršis yra iš mikrofibros, kuri suteikia batams lengvumo. Pirštų apsauga iš lengvo kompozito, pado – kevlarinio tipo intarpas. Pamušalas puikiai sugeria ir išgarina drėgmę, todėl pėda jaučiasi komfortabiliai ir sausai. Vidpadis – išimamas, antistatinis, ortopediškai išformuotas. Padas – dviejų PU/PU sluoksnių, neslystantis, atsparus naftos produktams su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje. Atitinka standartą: ISO EN 201345:2011. Pagaminta EU ŠI PREKĖ YRA UŽSAKOMOJI, todėl pailgėja prekės pristatymo terminas.

Prekės kodas: AVANT HERO LOW S3

 KAINA KLAUSTI
 mod-555 Moteriški odiniai darbo pusbačiai

Antistatiniai moteriški nabuko odos apsauginiai darbo pusbačiai MOD-555 S1 SRC su kompozitine pirštų (200J) apsauga. Pamušalas pagamintas iš minkštų Super Royal siūlų, suteikiančių sausumo ir patogumo pojūtį. Padas lengvas, sportinio tipo, inovatyvus SportyLine padas pagamintas iš dviejų sluoksnių poliuretano (PU/PU), atsparus naftos produktams ir kitiems organiniams tirpikliams. Atsparumas slydimui: speciali pado struktūra (Step Lock ir Traction Grid sistema) užtikrina pado stabilumą ir apsaugą nuo slydimo. Energijos absorbavimas kulno srityje. Vidpadis: minkštas, patogus, higroskopiškas, su aktyvuotos anglies filtru, antibakterinis, apsaugantis nuo prakaitavimo ir grybelio, gali būti skalbiamas. Atitinka standartą PN-EN ISO 20345.

Prekės kodas: MOD – 555 S1

 KAINA KLAUSTI
raptor-077-0022 Kombinuoti oda su tekstile vyriški darbo pusbačiai

Sportinio stiliaus, apsauginiai darbo pusbačiai RAPTOR S1P SRC. Ypatingai patogūs su AIR UNIT smūgio sugerimo vieta kulno srityje, kompozitine pirštų ir kevlarine SJ FLEX pėdos apsauga. Batviršis iš dviejų spalvų odos (mėlyna ir pilka) ir tekstilės. Yra atšvaitinės detalės. Vidpadis keičiamas, ortopediškai išformuotas, antistatinis. Pamušalas Coolmax, kuris puikiai išgarina ir sugeria prakaitą. Padas dviejų sluoksnių Phylon/guma. Pade panaudota Phylon technologija slopina pėdos smūgio į žemę jėgą. Atitinka standartą EN 20345.

Prekės kodas: RAPTOR S1P

  KAINA KLAUSTI
 dynamica-v64-0022 (1) Cordura vyriški darbo pusbačiai

Apsauginiai ESD pusbačiai DYNAMICA S3 SRC su kompozitine pirštų apsauga (200J) ir kevlarinio intarpo apsauga (1100N). Batviršis iš tvirto Cordura audinio su atšvaitiniais elementais, priekis aplietas papildomu PU sluoksniu nuo techninių pažeidimų. Pamušalas Coolmax, kuris puikiai sugeria ir išgarina drėgmę. Keičiamas vidpadis, ortopediškai išformuotas, antistatinis. Padas dviejų sluoksnių PU/PU atsparus slydimui SRC ir naftos produktams. Tinkami darbui prie elektros įrenginių. Atitinka EN 20345 standartą.

Prekės kodas: DYNAMICA S3

 KAINA KLAUSTI
tholosaheros1p Vyriški verstos odos darbo pusbačiai

Verstos odos apsauginiai pusbačiai THOLOSA HERO S1P geltoni arba pilki, su kompozitine pirštų (200J) ir kevlarinio tipo pado apsauga (1100N) nuo pradūrimo. Batviršis geltonos spalvos su perforacijomis iš šonų, priekis papildomai užlietas PU nuo techninių pažeidimų. Padas dviejų sluoksnių PU/PU. Energiją absorbuojanti pagalvėlė kulno srityje, padas atsparus naftos produktams, lankstus ir neslystantis. Batviršio kantas paminkštintas porolonu.  Vidpadis antistatinis, antibakterinis, perforuotas. Pamušalas puikiai išgarinantis drėgmę, antibakterinė tekstilė. Ypatingai lengvi, stabilūs ir patogūs batai. Atitinka standartus:  EN ISO 20345:2011. Pagaminti ES.

Prekės kodas: THOLOSA HERO S1P

 KAINA KLAUSTI
 cauro Vyriški verstos odos darbo pusbačiai

Pusbačiai CAURO S1P iš aukščiausios kokybės storos verstos nabuko odos ir tvirto Tejido tinkliuko, kuris užtikrina gerą oro pralaidumą. Pusbačiai ypatingai patogūs, lanstūs ir lengvi. Kompozitinė pirštų apsauga ir kevlarinis intarpas. Inovatyvus kvėpuojantis padas, dviejų PU sluoksnių. NAUJOVĖ! Padas – pralaidus orui, bet atsparus vandens prasiskverbimui. Vidpadis taip pat patentuotos Coolmax* technologijos, puikiai garinantis drėgmę. Pamušalas antibakterinis, antistatinis, ortopediškai išformuotas, pralaidus orui. Galimi dydžiai: 36 – 48. Ispaniška inovacija.

Prekės kodas: CAURO S1P

 KAINA KLAUSTI 
 1615 (1) Vyriški antistatiniai darbo pusbačiai

Apsauginiai, antistatiniai pusbačiai JALAS 1615 S3 SRC CI iš E-SPORT linijos. Modelis sportinio stiliaus, verstos odos apietos PU su raudonomis detalėmis. Papildomai užlietas pusbačio priekis nuo techninių pažeidimų. Aliumininę pirštų apsaugą (200J), kevlatinis pado intarpas apsaugantis nuo pradurimų (1100N). Poliamidinis pamušalas su poliesteriu puikiai sugeria ir išgarina drėgmę, ilgai dėvisi. Vidpadis FX2 Classic keičiamas, ortopediškai išformuotas, perforuotas su papildomais smugio sugertuvais  kulno ir pėdos lenkimo srityse. Pusbačiai suvarstomi raišteliais per tekstilines kilpeles. Padas dviejų sluoksnių PU/PU, lankstus, neslystantis SRC ir atsparus naftos produktams.

Prekės kodas: JALAS 1615 S3

 KAINA KLAUSTI 
rhinolows3black Vyriški odiniai darbo pusbačiai

Lygios, kokybiškos odos apsauginiai pusbačiai RHINO LOW S3 black su aliuminine pirštų (200J) ir kevlarine pado apsauga (1100N) nuo pradūrimo. Juoda, vandeniui atspari oda su papildomais PU užliejimais ant priekio ir TPU detalė ties čiurna. Batraiščiai suvarstyti per metalines skylutes. Padas dviejų sluoksnių PU/nitrilo guma,   neslystantis, atsparus naftos produktams, atsparus trumpalaikiui karščiui, energijos sugertuvas kulno srityje.  Antistatinis, keičiamas ir anatominis vidpadis. Lengvi, stabilūs ir patogūs pusbačiai iš Garsport Heavy Duty linijos.

Prekės kodas: RHINO LOW S3

  KAINA KLAUSTI
 globallow2015s3 Vyriški odiniai darbo pusbačiai

Kokybiškos nabuko odos apsauginiai darbo pusbačiai GLOBAL LOW 2015 S3 su kompozitine pirštų (200J) ir kevlarinio tipo pado apsauga (1100N) nuo pradūrimo. Batviršis tamsiai žalios spalvos su tamsiai žaliais batraiščiais. Padas dviejų sluoksnių EVA/Nitrilo guma, skirtingo tankumo bei lengvumo, su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje, atsparus naftos produktams, nitrilo dėka atsparus karščiui iki 300oC/1min, EVA pado sluoksnis suteikia avalynei lengvumo ir yra ortopediškai išformuotas. Batviršio kantas paminkštintas porolonu.  Vidpadis antistatinis, antibakterinis, perforuotas, EVA medžiagos. Pamušalas puikiai išgarinantis drėgmę, antibakterinė tekstilė. Ypatingai lengvi, stabilūs ir patogūs batai iš Garsport Re-Walk linijos. Atitinka standartus:  EN ISO 20345:2011. Pagaminti ES.

Prekės kodas: GLOBAL LOW 2015 S3

 KAINA KLAUSTI