ŽIEMINĖ AVALYNĖ

_______PREKĖ_______ APRAŠYMAS KAINA
11335803_10206809939105885_1858400009_n Žieminiai odiniai darbo batai

Kokybiškos odos apsauginiai žieminiai batai su metaline pirštų (200J) apsauga. Hidrofobinė oda, neslystantis, atsparus naftos produktams, dvigubo tankio poliuretano padas, su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje. Antistatinis ir anatominis vidpadis.

Prekės kodas: WARMER S2

 KAINA KLAUSTI
ada03ssonas Žieminiai odiniai darbo batai

Kokybiškos odos apsauginiai žieminiai darbo batai su metaline pirštų (200J) ir pado apsauga (1100N) nuo pradūrimo. Bato vidus pašiltintas kokybišku dirbtiniu kailiu. Hidrofobinė oda, ypatingai neslidus, atsparus naftos produktams dvigubo tankio poliuretano padas, su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje. Antistatinis ir anatominis vidpadis.

Prekės kodas: ADA03 S3

 KAINA KLAUSTI
anatasair Žieminiai odiniai darbo batai

Kokybiškos odos apsauginiai žieminiai darbo batai su kompozitine pirštų (200J) ir kevlarine pado apsauga (1100N) nuo pradūrimo. Hidrofobinė oda, ypatingai neslidus SRB kategorijos, atsparus naftos produktams dvigubo tankio poliuretano padas, su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje. Atšvaitinė juostelė. Antistatinis ir anatominis vidpadis.

Prekės kodas: ANATAS S3

 KAINA KLAUSTI
s90_polaro Žieminiai odiniai darbo batai

Lygios kokybiškos odos apsauginiai žieminiai darbo ilgi batai su metaline pirštų (200J) ir pado apsauga (1100N) nuo pradūrimo.  Bato vidus pašiltintas kokybišku akriliniu pamušalu. Hidrofobinė oda, neslidus dvigubo tankio poliuretano padas, su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje. Antistatinis ir anatominis vidpadis.

Prekės kodas: S90 POLARA S3

 KAINA KLAUSTI
11 Žieminiai odiniai darbo batai

Kokybiškos odos apsauginiai žieminiai batai su kompozitine pirštų (200J) ir pado apsauga (1100N) nuo pradūrimo. Pašiltinti labai kokybišku dirbtiniu kailiu, pasižyminčiu puikiomis termoizoliacinėmis savybėmis. Hidrofobinė oda, ypatingai neslidus, atsparus naftos produktams dvigubo tankio poliuretano padas, su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje. Atšvaitinė juostelė. Antistatinis ir anatominis vidpadis.

Prekės kodas: KAPPA WINTER S3

 KAINA KLAUSTI
0705-vv (1) Žieminiai odiniai darbo batai

Suvarstomi, žieminiai, jaučio odos darbo batai GRAND WINTER be apsaugų. Padas iš gumos, neslystantis, atsparus naftos produktams, su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje. Batviršio kantas ir liežuvėlis paminkštinti porolonu. Cambrelle pamušalas su sintetinka, keičiamas vidpadis.

Prekės kodas: GRAND WINTER

 KAINA KLAUSTI
lautaret Žieminiai poliamidiniai darbo batai

Vandeniui atsparaus poliamido apdirbto teflonu ilgi žieminiai darbo batai LAUTARET be apsaugų. Užrišami raišteliais. Vidinis sluoksnis pašiltintas kokybišku poliesteriniu audiniu kartu su šilumą sulaikančiomis putomis, kurios turi puikias termoizoliacines savybes ir išsaugo kojas šiltas bei sausas. 3M Schotchlite® atšvaitinės juostelės. Neslidus, nuo šalčio apsaugantis termoplastiko padas.

Prekės kodas: LAUTARET

 KAINA KLAUSTI
guminiai_worker_juodi Žieminiai guminiai darbo batai

EVA gumos apsauginiai darbo batai WORKER 899 EVA SB P SRB su pirštų ir pado apsauga. Atsparūs vandeniui, pagaminti iš EVA medžiagos, kuri turi puikias termoizoliacines savybes ir išsaugo kojas šiltas bei sausas. Išimamas įdėklas, šilumos kontrolė iki -30°C, išlieka lankstūs ir elastingi, nelūžta prie -30°C. Vienos poros svoris: 900-1200 g.

Prekės kodas: WORKER 899

 KAINA KLAUSTI
guminiai_arctic_zali Žieminiai guminiai darbo batai

Arctic Termo 875 yra lengvi ir patogūs auliniai darbo batai su pašiltinimu. Jie pagaminti iš EVA polimero, savo savybėmis artimo natūraliai gumai, tačiau sveriančio beveik dvigubai mažiau. EVA yra sunkiai praduriama medžiaga, lėtai dėvisi ir nepraleidžia vandens. Arctic Termo 875 neskilinėja ir nekeičia savybių iki -50°C šalčio. Taip pat pasižymi gera šilumos izoliacija. Išimamas pašiltinimas patikimai saugo nuo šalčio, greitai džiūsta ir yra lengvai skalbiamas. Tvirtas ir slydimui atsparus padas. Rekomenduojama dėvėti iki –50°C. Svoris tik 700-1000 g. (poros). Rekomenduojama rinktis 1-2 numeriu didesnius batus.

Prekės kodas: ARCTIC TERMO 875

 KAINA KLAUSTI
caderousse_s3_ci_src Žieminiai odiniai darbo batai

Lygios, kokybiškos odos apsauginiai žieminiai batai su  metaline pirštų (200J) ir pado apsauga (1100N) nuo pradūrimo. Hidrofobinė oda, neslidus, dvigubo tankio poliuretano padas su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje. Padas atsparus šalčiui – CI kategorijos.  Šiltas vidinis sluoksnis išlaiko šilumą, taip pat puikiai sugeria ir išgarina drėgmę, išlaikydamas pėdą sausą. Antistatinis ir anatominis vidpadis.

Prekės kodas: CADEROUSSE S3

 KAINA KLAUSTI
tttt Žieminiai odiniai darbo batai

Vaškuotos, kokybiškos odos apsauginiai žieminiai darbo batai su kompozitine pirštų (200J) ir pado apsauga (1100N) nuo pradūrimo. Hidrofobinė oda, neslystantis, atsparus naftos produktams, karščiui HRO nitrilo padas, su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje. Antistatinis ir anatominis vidpadis. Dėka pritaikytos dyglių sistemos, esančios bato pade, vienu rankos judesiu, Jūs galite dyglius „išskleisti“ ar „suskleisti“, priklausomai nuo aplinkos sąlygų. Ypatingai patvarūs ir stabilūs batai iš Garsport Canadian avalynės linijos, kuri yra sukurta žmonėms dirbantiems labai atšiauriomis oro sąlygomis, tokiomis kaip šaltis, drėgmė ar sniegas. Puikiai tinkantys miškininkystei, žvejybai ir medžioklei, dėka labai tvirto pado ir avalynės apačią dengiančio apsauginio sluoksnio.

Prekės kodas: ALASKA 2012 S3

 KAINA KLAUSTI
rrr Žieminiai odiniai darbo batai

Vaškuotos, kokybiškos odos apsauginiai žieminiai darbo batai su kompozitine pirštų (200J) ir pado apsauga (1100N) nuo pradūrimo. Hidrofobinė oda, neslystantis, atsparus naftos produktams, karščiui HRO nitrilo padas, su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje. Išimama kojinė su vandens nepraleidžiančia membrana. „Thermo systems“ technologija išlaiko šilumą net ir esant atšiauriasioms oro sąlygoms. Antistatinis ir anatominis vidpadis. Ypatingai patvarūs ir stabilūs batai iš Garsport Canadian avalynės linijos, kuri yra sukurta žmonėms dirbantiems labai atšiauriomis oro sąlygomis, tokiomis kaip šaltis, drėgmė ar sniegas. Puikiai tinkantys miškininkystei, žvejybai ir medžioklei, dėka labai tvirto pado ir avalynės apačią dengiančio apsauginio sluoksnio.

Prekės kodas: ALASKA S3

 KAINA KLAUSTI
 wader893 Žieminiai guminiai darbo batai

Šilti, lengvi, lankstūs ir tvirti batai WADER 893 su išmaunama neopreno kojine yra pagaminti iš ypatingai lengvos, nepralaidžios vandeniui ir šalčiui EVA medžiagos. Batų aukštis 31 cm. Jie sveria dvigubai mažiau nei paprasti batai. EVA yra sunkiai praduriama medžiaga, lėtai dėvisi, neskilinėja ir nekeičia savybių iki -30°C šalčio. Batai pasižymi gera šilumos izoliacija. Išimamas pašiltinimas patikimai saugo nuo šalčio, greitai džiūsta ir yra lengvai skalbiamas. Tvirtas ir slydimui atsparus padas leidžia dėvėti batus bet kuriuo metų laiku. Batai yra lengvai valomi ir prižiūrimi. Svoris – 600 gr. Rekomenduojama dėvėti iki –30°C.

Prekės kodas: WADER 893

 KAINA KLAUSTI
 apatit Žieminiai odiniai darbo batai

Žieminiai apsauginiai odiniai darbo batai APATIT WINTER S2 su metaline pirštų apsauga. Padas PU/PU, neslystantis, atsparus naftos produktams, antistatinis. Atsparūs vandeniui, apsaugo nuo šalčio. Smūgių absorbacija. Cambrelle pamušalas su sintetika. Atitinka standartą EN ISO 20345:2011

Prekės kodas: APATIT WINTER S2

 KAINA KLAUSTI
 woolseys3 Žieminiai odiniai darbo batai

Žieminiai Woolsey S3 SRC darbo batai. Batviršis juodos nabuko odos, pašiltinti dirbtiniu, tankiu kailiu. Priekis aplietas PU nuo techninių pažeidimų. Suvarstomi per 5 metalines kilpeles batraiščiais. Pado apsauga kevlarinio intarpo (1100N), kompozitinė pirštų apsauga (200J). Padas dviejų sluoksių PU/PU, atsparūs slydimui. Tinkami avėti dirbant šaltomis oro sąlygomis. Atitinka standartą: EN 20345.

Prekės kodas: WOOLSEY S3

 KAINA KLAUSTI
 anatasair(1) Žieminiai odiniai darbo batai

Žieminiai, aukšti ANATAS AIR S3 darbo batai. Batviršis juodos odos, yra atšvaitinės detalės, pašiltinti dirbtiniu, tankiu kailiu. Priekis aplietas PU nuo techninių pažeidimų. Suvarstomi per metalines kilpeles šviesiais batraiščiais. Pado apsauga kevlarinio intarpo (1100N), kompozitinė pirštų apsauga (200J). Padas dviejų sluoksių PU/PU, atsparūs slydimui. Tinkami avėti dirbant šaltomis oro sąlygomis. Atitinka standartą: EN 20345

Prekės kodas: ANATAS AIR S3

 KAINA KLAUSTI
bleidds3 Žieminiai odiniai darbo batai

Žieminiai, aukšti BLEIDD  S3 SRC darbo batai. Batviršis lygios juodos odos, yra atšvaitinės detalės, pašiltinti dirbtiniu, tankiu kailiu. Priekis aplietas PU nuo techninių pažeidimų. Suvarstomi per 7 metalines kilpeles batraiščiais. Pado apsauga kevlarinio intarpo (1100N), kompozitinė pirštų apsauga (200J). Padas dviejų sluoksių PU/PU, atsparūs slydimui. Tinkami avėti dirbant šaltomis oro sąlygomis. Atitinka standartą: EN 20345

Prekės kodas: BLEIDD  S3

 KAINA KLAUSTI
winterchilly Žieminiai guminiai darbo batai

Aukšti, pusę blauzdos siekiantys žieminiai batai WINTER CHILLY, be apsaugų, kombinuoti. Vandeniui atsparus nailoninis paviršius. Padas: TPR (termoplastinė guma) – itin lengvo svorio vandeniui nepralaidi medžiaga pasižymi puikiomis šalčio izoliacinėmis savybėmis, ilgaamžiškumu ir atsparumu slydimui. Termoplastinė guma yra 30% lengvesnė ir ženkliai lankstesnė medžiaga nei PVC. Nekietėja ir nepraranda savo savybių net ir prie -30C.

Prekės kodas: WINTER CHILLY

 KAINA KLAUSTI
 nickels3 Žieminiai odiniai darbo batai

Odiniai žieminiai darbo batai NICKEL S3 SRC, su metaline pirštų ir pado apsauga. Batviršis lygios galvijų odos, suvarstomas batraiščiais. Padas dviejų sluoksnių PU/PU, atsparus naftos produktams, neslystantis, absorbuojantis smūgius. Pašiltinimas dirbtino kailio. Pamušalas iš orui pralaidžios tekstilės. Atitinka standartus:  EN ISO 20345:2011.

Prekės kodas: NICKEL S3

 KAINA KLAUSTI
wintersnow Žieminiai guminiai darbo batai

Aukšti, pusę blauzdos siekiantys žieminiai darbo batai WINTER SNOW be apsaugų, kombinuoti. Vandeniui atsparus nailoninis paviršius su PU aksesuarais. Padas: TPR (termoplastinė guma) – itin lengvo svorio vandeniui nepralaidi medžiaga pasižymi puikiomis šalčio izoliacinėmis savybėmis, ilgaamžiškumu ir atsparumu slydimui. Termoplastinė guma yra 30% lengvesnė ir ženkliai lankstesnė medžiaga nei PVC. Nekietėja ir nepraranda savo savybių net ir prie -30C. Pašiltinimas termoizoliacinis 3M Thinsulate (200g) ir Polarfleese pamušalas.

Prekės kodas: WINTER SNOW

 KAINA KLAUSTI
 planetwinter Žieminiai odiniai darbo batai

Kokybiškos odos apsauginiai žieminiai darbo batai PLANET WINTER S3 su kompozitine pirštų (200J) ir kevlarinio tipo pado apsauga (1100N) nuo pradūrimo. Batviršis juodos spalvos, suvarstomas batraiščiais. Padas dviejų sluoksnių PU/PU, skirtingo tankumo bei lengvumo, su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje, atsparus naftos produktams, neslystantis. Pašiltinimas su tamsiu dirbtinu kailiu. Vidpadis antistatinis, antibakterinis, šiltas. Ypatingai lengvi, stabilūs ir patogūs batai iš Garsport. Atitinka standartus:  EN ISO 20345:2011. Pagaminti ES. Itališkas dizainas ir kokybė!

Prekės kodas: PLANET WINTER S3

 KAINA KLAUSTI
 boreas-dbn-0000 Žieminiai odiniai darbo batai

Žieminiai darbo batai PROMOBOREA, atsparūs vandeniui, rudi, pašiltinti, antistatiniai, su pradūrimams atspariu SJ Flex padu, atsparūs smūgiams ir slydimui, su kompozitine pirštų apsauga, S3 kategorijos PU/gumos padu, atsparūs karščiui (HRO), atsparūs šalčiui (CI). Batviršis: vandeniui atspari rudos spalvos oda, 1,6 mm storio.Vidpadis antistatinis, absorbuojantis, atsparus dilimui ir lupimuisi. Padas antistatinis, pagamintas iš dvigubo tankio poliuretano, kombinuotas su guma. Atsparus karščiui, šalčiui, smūgiams, slydimui, trinčiai, naftos produktams ir silpnoms rūgštims. Atitinka EN ISO 20345:2011 standartą.

Prekės kodas: PROMOBOREA

 KAINA KLAUSTI
 mod-0157 Žieminiai odiniai darbo batai

Žieminiai darbo batai MOD-0157 S3 CI SRC. Odiniai batai su kompozitine pirštų apsauga (200J) ir K18 Zero (kevlariniu) intarpu (1100N). Padas iš dviejų sluoksnių PU/PU, kuris atsparus naftai, benzinui ir kitiems organiniams tirpikliams ir skiedikliams, rūgštims ir šarmams, apsauga nuo slydimo SRC klasės, energijos sugertuvas kulno srityje, antistatiniai. Viršutinė dalis paminkštinta porolonu, pamušalas iš natūralios vilnos. Vidpadis perforuotas  AIRTEC ® , kuris puikiai išgarina drėgmę. Batraiščiai suvarstyti per metalines kilpeles. Aukštos kokybės medžiagos suteikia puikias higienines avalynės savybes. Atitinka standartą: EN ISO 20345 S3 CI SRC

Prekės kodas: MOD-0157 S3

 KAINA KLAUSTI
 nordic-217-0022 Žieminiai odiniai darbo batai

Žieminiai, aukšti darbo batai NORDIC S3 SRC CI. Batviršis lygios odos (1,8 mm storio), atsparūs vandeniui, yra atšvaitinė juostelė, pašiltinti dirbtiniu, tankiu kailiu. Papildoma priekio apsauga nuo techninių pažeidimų. Suvarstomi per metalines kilpeles. Papildomas užsegimas iš šono dengtu užtrauktuku po Velcro juostelės užsegimu. Pado apsauga iš SJ Flex kevlarinio intarpo (1100N), kompozitinė pirštų apsauga (200J). Padas dviejų sluoksių PU/TPU, atsparūs slydimui (SRC) ir pritaikytas dirbti šaltuoju sezonu (CI). Tinkami avėti darbui statybose, gamyboje. Svoris (41 d.): 700 gr.

Prekės kodas: BESTLADY S3

 KAINA KLAUSTI
6438 Žieminiai odiniai darbo batai

JALAS 6438 TEMPERA S3 SRC ESD šilti apsauginiai darbo batai. Pirštų apsauga iš lengvo kompozito (200J) ir netraukia šalčio. Pado apsauga iš kevlarinio intarpo (1100N). Batviršis iš aukščiausios kokybės, lygios odos, aplietos PU sluoksniu, sumažinančio vandens skverbimąsi į batviršį. Batas suvarstomas per tekstilines kilpeles atsparias trinčiai. Pamušalas iš puikiai išdirbto dirbtinio kailio, kuris puikiai sulaiko šilumą, yra lengvesnis nei natūralus kailis ir puikiai išgarina drėgmę. Vidpadis Poron XRD iš minkštos ir lengvos EVA medžiagos, apsiūtas poliesterio siūlais merino vilnos audiniu, yra dvi smugio sugertuvo vietos: ties kulnu ir minama pėdos dalimi. Padas PU atsparus alyvai, naftos produktams, ant šlapios keramikos neslidus, antistatinis. Papildomai PU užlietas bato priekis nuo techninių pažeidimų. Galima avėti žiemos sezonu ar šaltose patalpose. Atitinka standartus: EN ISO 20345:2011. Pagaminti Suomijoje.

Prekės kodas: JALAS 6438 TEMPERA

 KAINA KLAUSTI
 1878-1 Žieminiai odiniai darbo batai

JALAS 1878 OFFROAD S3 SRC CI HRO apsauginiai batai – suomiškos kokybės. Pirštų apsauga iš lengvo aliuminio, kuris atlaiko 200J smūgio jėgą. Pado apsauga iš metalo, kuris atlaiko 1100N. Batviršis iš aukščiausios lygios rūšies odos, aplietos PU sluoksniu nuo techninių pažeidimų, 1,6-1,8 storio. Batas suvarstomas per metalines kilpeles, yra užtrauktukas. PU gumos padas, karščiui ir naftos produktams atsparus, antistatinės savybės. Perforuotas, minkštos EVA medžiagos ir pralaidžių siūlų vidpadis FX2 Pro klasės. Dvigubas Poron XRD smūgio sugertuvas kulno srityje, vidpadyje. Pašiltinimas flysinis. Galima avėti visus metus aplinkose su rizika pado pradurimui, galima avėti esant sudėtingoms sąlygomis. Atitinka standartus: EN ISO 20345:2011. Pagaminti Suomijoje.

Prekės kodas: JALAS 1878 OFFROAD

 KAINA KLAUSTI