BATAI

_______PREKĖ_______ APRAŠYMAS KAINA
 adb01k Vyriški odiniai darbo batai

Lygios galvijų odos apsauginiai darbo batai su metaline pirštų (200J) apsauga. Neslidus, atsparus naftos produktams, dvigubo tankio poliuretano padas, su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje. Antistatinis ir anatominis vidpadis.

Prekės kodas: ADB01/K S1

 KAINA KLAUSTI
adb03k Vyriški odiniai darbo batai

Lygios galvijų odos apsauginiai darbo batai su metaline pirštų (200J) ir pado apsauga (1100N) nuo pradūrimo. Neslidus, atsparus naftos produktams, dvigubo tankio poliuretano padas, su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje. Antistatinis ir anatominis vidpadis.

Prekės kodas: ADB03/K S3

 KAINA KLAUSTI
11198514_10206412298765125_1609773868_n Vyriški odiniai darbo batai

Lygios galvijų odos apsauginiai darbo batai su metaline pirštų (200J) ir pado apsauga (1100N) nuo pradūrimo. Neslidus, atsparus naftos produktams, dvigubo tankio poliuretano padas, su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje. Antistatinis ir anatominis vidpadis.

Prekės kodas: ADB03/KK S3

 KAINA KLAUSTI
adk03k Vyriški odiniai kerzo darbo bataiLygios galvijų odos apsauginiai kerzo batai su metaline pirštų (200J) ir pado apsauga (1100N) nuo pradūrimo. Neslidus, atsparus naftos produktams, dvigubo tankio poliuretano padas, su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje. Antistatinis ir anatominis vidpadis.

Prekės kodas: ADK03/K S3

 KAINA KLAUSTI
1662 Vyriški odiniai darbo batai

Kokybiškos odos apsauginiai batai su metaline pirštų (200J) ir pado apsauga (1100N) nuo pradūrimo. Hidrofobinė oda, neslystantis, atsparus naftos produktams, dvigubo tankio poliuretano padas, su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje. Su atšvaitine juostele, antistatinis ir anatominis vidpadis. Ypatingai patvarūs ir stabilūs batai iš Garsport Standard Plus linijos.

Prekės kodas: 1662 POLACCO S3

 KAINA KLAUSTI
granite Vyriški odiniai darbo batai

Lygios, kokybiškos odos apsauginiai darbo batai su kompozitine pirštų (200J) ir pado apsauga (1100N) nuo pradūrimo. Hidrofobinė oda, ypatingai neslidus SRA ir HRO kategorijos, atsparus naftos produktams ir karščiui, dvigubo tankio poliuretano padas, su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje.  „Support system“ technologija padeda apsaugoti darbuotojus nuo čiurnos traumų, suteikdama pėdai didesnį stabilumą.  Antistatinis ir anatominis vidpadis.

Prekės kodas: GRANITE S3

 KAINA KLAUSTI
1663_rs Vyriški odiniai darbo batai

Kokybiškos odos apsauginiai darbo batai su kompozitine pirštų (200J) ir pado apsauga (1100N) nuo pradūrimo. Hidrofobinė oda, neslystantis, atsparus naftos produktams, dvigubo tankio poliuretano padas, su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje. Inovatyvi raištelių kilpų technologija leidžia batą nusiauti ir apsiauti  patogiau ir greičiau. Antistatinis ir anatominis vidpadis. Ypatingai patvarūs ir stabilūs batai iš Garsport Standard Plus linijos.

Prekės kodas: 1663 R/S S3

 KAINA KLAUSTI
1 Moteriški odiniai darbo batai

Lygios, kokybiškos galvijų odos moteriški apsauginiai darbo batai su metaline pirštų (200J) apsauga. Ypatingai neslidus SRC kategorijos, atsparus naftos produktams, dvigubo tankio poliuretano/ termopoliuretano padas, su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje. Antistatinis ir anatominis vidpadis.

Prekės kodas: MOD-271 S1

 KAINA KLAUSTI
2 Vyriški odiniai darbo batai

Kokybiškos odos apsauginiai darbo batai su metaline pirštų (200J) ir pado apsauga (1100N) nuo pradūrimo. Hidrofobinė oda, neslystantis, atsparus naftos produktams, dvigubo tankio poliuretano padas, su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje. Su atšvaitine juostele, antistatinis ir anatominis vidpadis.

Prekės kodas: SAULT S3

 KAINA KLAUSTI
3 Vyriški odiniai darbo batai

Lygios, kokybiškos odos apsauginiai darbo batai MERCURIO S3 su kompozitine pirštų (200J) ir pado apsauga (1100N) nuo pradūrimo. Hidrofobinė oda, neslystantis, atsparus naftos produktams, dvigubo tankio poliuretano padas, su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje. Antistatinis ir anatominis vidpadis. Sudėtyje nėra metalo. Ypatingai lengvi, stabilūs ir komfortiški batai iš Garsport Soft Composite linijos.

Prekės kodas: MERCURIO S3

 KAINA KLAUSTI
6 Vyriški odiniai darbo batai

Lygios, kokybiškos odos apsauginiai darbo batai su kompozitine pirštų (200J) ir pado apsauga (1100N) nuo pradūrimo. Hidrofobinė oda, neslystantis, atsparus naftos produktams, dvigubo tankio poliuretano padas, su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje. „Torsion Control“ sistema padeda apsaugoti darbuotojus nuo čiurnos traumų, suteikdama pėdai didesnį stabilumą. „GAR – slip resistant“ padas užtikrina sukibimą dirbant ant stogų ar darbo vietose, kur paviršiai yra labai slidūs. Antistatinis ir anatominis vidpadis. Ypatingai lengvi, stabilūs ir komfortiški batai iš Garsport slip resistant BLUE FLAMINGO linijos.

Prekės kodas: 3012 S3

 KAINA KLAUSTI
345 Asfaltininko odiniai darbo batai

Asfaltininkų ODINIAI DARBO BATAI | 345 ASF S3 HRO su metaline pirštų ir pado apsauga.

Prekės kodas: 345 ASF S3

 KAINA KLAUSTI
planet_s3 Vyriški odiniai darbo batai

Lygios, kokybiškos odos apsauginiai batai su kompozitine pirštų (200J) ir pado apsauga (1100N) nuo pradūrimo. Gumos sluoksniu, bato noselė ir užkulnis apsaugoti nuo dėvėjimosi. Hidrofobinė oda, neslystantis, atsparus naftos produktams, dvigubo tankio poliuretano padas, su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje. Antistatinis ir anatominis vidpadis. Sudėtyje nėra metalo. Ypatingai lengvi, stabilūs ir komfortiški batai iš Garsport Soft Composite linijos.

Prekės kodas: PLANET S3

 KAINA KLAUSTI
download_image Vyriški odiniai darbo batai

Suvarstomi SAGA S1P HRO SRC darbo batai iš nabuko odos su kompozitine pirštų (200J) ir pado apsauga nuo pradūrimo. Padas dviejų sluoksnių PU/guma, neslystantis, atsparus naftos produktams,  su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje, atsparus 300°C temperatūrai (HRO). Išimamas EVA medžiagos vidpadis. Batviršio kantas ir liežuvėlis paminkštinti porolonu. Pamušalas iš poliesterio.

Prekės kodas: SAGA S1P

 KAINA KLAUSTI
9 Vyriški odiniai darbo batai

Suvarstomi SAGA S1P HRO SRC darbo batai iš nabuko odos su kompozitine pirštų (200J) ir pado apsauga nuo pradūrimo. Padas dviejų sluoksnių PU/guma, neslystantis, atsparus naftos produktams,  su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje, atsparus 300°C temperatūrai (HRO). Išimamas EVA medžiagos vidpadis. Batviršio kantas ir liežuvėlis paminkštinti porolonu. Pamušalas iš poliesterio.

Prekės kodas: SAGA S1P

 KAINA KLAUSTI
io Vyriški odiniai darbo batai

JALAS 4748S JUPITER S3 SRC CI HRO apsauginiai batai – suomiškos kokybės. Pirštų apsauga iš lengvo aliuminio, kuris atlaiko 200J smūgio jėgą. Pado apsauga iš plieno, kuris atlaiko 1100N. Batviršis iš aukščiausios lygios rūšies odos, aplietos PU sluoksniu ir viršutinė batviršio dalis paminkštinta porolonu, apgaubtu tinkleliniu bei tvirtu audiniu. Batas suvarstomas per metalines kilpeles. Alyvai atsparus, naftos produktams, ant šlapios keramikos neslidus, antistatinis PU/gumos padas. Paildomai PU užlietas bato priekis nuo techninių pažeidimų.  Perforuotas, minkštos EVA medžiagos vidpadis FX2 Pro klasės, papildomas smūgio sugertuvas kulno srityje, vidpadyje. Galima avėti visus metus aplinkose su rizika pado pradurimui, galima avėti esant sudėtingoms sąlygomis.  Atitinka standartus:  EN ISO 20345:2011. Pagaminti Suomijoje. Skandinaviškas dizainas ir kokybė!

Prekės kodas: JALAS 4748S JUPITER

 KAINA KLAUSTI
 bestlady-1(1) Moteriški odiniai darbo batai

Odiniai moteriški darbo batai BESTLADY S3 SRC, atsparūs vandeniui, juodos spalvos, su tinklelio pavidalo nailoniniu pamušalu, antistatiniai, pradūrimams atsparus padas, su smūgių absorberiu, atsparūs slydimui, su metaline pirštų (200J, 1500kg smūgio spaudimui) ir pado apsauga (1100N), S3 apsaugos kategorija. PU/PU padas, antistatinis dvigubo poliuretano įpurkštas tiesiai prie viršutinės avalynės dalies. Absorbuojantis smūgius, atsparus slydimui, dilimui, naftos produktams . Vidpadis antistatinis, absorbuojantis, atsparus dilimui ir lupimuisi. Standartas: EN ISO 20345:2011

Prekės kodas: BESTLADY S3

 KAINA KLAUSTI
desert-117-0022(1) Vyriški tekstiliniai darbo batai

Tekstiliniai darbo batai DESERT S1P SRC, su metaline pirštų ir pado apsauga, S1P apsaugos kategorijos. PU padas, antistatinis, absorbuojantis smūgius, atsparus naftos produktams ir silpnoms rūgštims. Pamušalas nailoninis (tinklelio pavidalu). Vidpadis antistatinis, absorbuojantis, atsparus dilimui. Galimos spalvos juoda, mėlyna ir smėlinė.

Prekės kodas: DESERT S1P

 KAINA KLAUSTI
 climber-1 Vyriški odiniai darbo batai

Nabuko odos vandeniui atsparūs darbo batai CLIMBER S3, juodos spalvos, su tinklelio pavidalo nailoniniu pamušalu, antistatiniai, pradūrimams atsparus SJ Flex padas, smūgių absorbavimas, atsparūs slydimui, su kompozitine pirštų apsauga, S3 apsaugos kategorijos, PU/PU padas, antistatinis, įpurkštas prie viršutinės dalies, absorbuojantis smūgius, atsparus slydimui ir naftos produktams. Vidpadis antistatinis, absorbuojantis, atsparus dilimui ir lupimuisi. Atitinka standartą EN ISO 20345:2011.

Prekės kodas: CLIMBER S3

 KAINA KLAUSTI
beyonce-1 Moteriški odiniai darbo batai

Odiniai moteriški darbo batai BEYONCE S3 SRC, atsparūs vandeniui, su tinklelio pavidalo nailoniniu pamušalu, antistatiniai, su pradūrimams atspariu SJ Flex padu, atsparūs smūgiams, slydimui, su metaline pirštų apsauga, S3 apsaugos kategorijos, su iš gumos pagamintu padu. Metalinė pirštų apsauga nuo 200J energijos ir 1500 kg svorio spaudimo, pradūrimams atsparus SJ Flex pado kevlarinis intarpas (iki 1100N). Batviršis juodos spalvos vandeniui atspari oda (1,6 mm storio). Vidpadis antistatinis, absorbuojantis, atsparus dilimui, patvarus. Iš gumos pagamintas padas yra atsparus smūgiams, slydimui, dilimui, naftos produktams ir silpnoms rūgštims. Atitinka standartą EN ISO 20345.

Prekės kodas: BEYONCE S3

 KAINA KLAUSTI
 dakar-2(2) Vyriški odiniai darbo batai

Odiniai, vandeniui atsparūs darbo batai DAKAR S3 SRC, su metaline pirštų ir pado apsauga, S3 apsaugos kategorijos. PU/PU padas, antistatinis, absorbuojantis smūgius, atsparus naftos produktams ir silpnoms rūgštims. Pamušalas nailoninis (tinklelio pavidalu). Vidpadis antistatinis, absorbuojantis, atsparus dilimui.

Prekės kodas: DAKAR S3

 KAINA KLAUSTI
ppo-model-443 Suvirintojų odiniai darbo batai

Odiniai, antistatiniai suvirintojų batai MOD-443 S3 HRO SRC. Batviršis odinis, atsparus karščiui ir smulkiems metalo purslams, oda susiūta karščiui ir mechaniniams poveikiams atspariu Kevlariniu siūlu. Bato aulas paimkštintas latekso puta. Priekis, ties užsegimu yra uždengiamas oda ir sagtelė yra greito atsegimo. Pamušalas Ibiline, kuris  itin pralaidus vandens garams ir gerai sugeriantis drėgmę, susiūtas Super Royal siūlais. Pirštų ir pado apsauga – metalas. Padas dviejų sluoksnių PU/guma ir yra atsparus iki +300°C  karščiui (esant trumpalaikiam kontaktui), ypatingai neslystantis – SRC klasės, energijos sugertuvas kulno srityje, atsparus riebalams, naftos produktams. Atitinka standartus EN345.

Prekės kodas: MOD-443 S3

 KAINA KLAUSTI
 senna-3 Vyriški odiniai darbo batai

Nabuko odos vyriški darbo batai SENNA S3 SRC, atsparūs vandeniui, juodos spalvos, su tinklelio pavidalo nailoniniu pamušalu, antistatiniai, pradūrimams atsparus SJ Flex padas, su smūgių absorberiu, atsparūs slydimui, su kompozitine pirštų apsauga (200J), S3 apsaugos kategorijos, guminiu padu. SJ Flex padas atsparus pradūrimui iki 1100N, pagamintas iš gumos, antistatinis, pritvirtintas prie viršutinės dalies, absorbuojantis smūgius, atsparus slydimui ir naftos produktams. Smūgių absorberis kulno srityje. Vidpadis antistatinis, absorbuojantis, atsparus dilimui ir lupimuisi. Standartas: EN ISO 20345:2011

Prekės kodas: SENNA S3

 KAINA KLAUSTI
 isis-1 Moteriški odiniai darbo batai

Nabuko odos moteriški darbo batai ISIS S3 SRC, atsparūs vandeniui, juodos spalvos su rožinėmis detalėmis, su tinklelio pavidalo nailoniniu audiniu, antistatiniai, pradūrimams atsparus SJ Flex padas, su smūgių absorberiu, atsparūs slydimui, su kompozitine pirštų apsauga (200J), S3 apsaugos kategorijos, guminiu padu. SJ Flex padas atsparus pradūrimui iki 1100N, pagamintas iš gumos, antistatinis, pritvirtintas prie viršutinės dalies, absorbuojantis smūgius, atsparus slydimui ir naftos produktams. Smūgių absorberis kulno srityje. Vidpadis antistatinis, absorbuojantis, atsparus dilimui ir lupimuisi. Standartas: EN ISO 20345:2011

Prekės kodas: ISIS S3

 KAINA KLAUSTI
 avantheromids1p Vyriški verstos odos darbo batai

Batai AVANT HERO MID S1P yra jaunatviško modelio. Šie batai puikiai tiks dinamiškiems žmonėms, kuriems patinka laisvai judėti ir nejausti kad yra su darbine avalyne. Lengvumas, lankstumas, dizainas ir komforto jausmas – tai yra šios avalynės privalumai.  Batviršis yra iš Canvas audinio ir zomšo juodų detalių. Pirštų ir pado apsauga iš lengvo kompozito. Pamušalas puikiai sugeria ir išgarina drėgmę, todėl pėda jaučiasi komfortabiliai ir sausai. Vidpadis – išimamas, antistatinis, ortopediškai išformuotas. Padas – dviejų PU/PU sluoksnių, neslystantis, atsparus naftos produktams su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje. Atitinka standartą: ISO EN 201345:2011. Pagaminta EU.

Prekės kodas: AVANT HERO MID S1P

 KAINA KLAUSTI
mod-556 Moteriški odiniai darbo batai

Antistatiniai lygios, kokybiškos odos moteriški apsauginiai darbo batai MOD-556 S3 SRC su kompozitine pirštų (200J) apsauga. Pamušalas pagamintas iš minkštų Super Royal siūlų, suteikiančių sausumo ir patogumo pojūtį. Padas lengvas, sportinio tipo, inovatyvus SportyLine padas pagamintas iš dviejų sluoksnių poliuretano (PU/PU), atsparus naftos produktams ir kitiems organiniams tirpikliams. Atsparumas slydimui: speciali pado struktūra (Step Lock ir Traction Grid sistema) užtikrina pado stabilumą ir apsaugą nuo slydimo. Energijos absorbavimas kulno srityje. Kompozitinis pado intarpas pagamintas iš neperduriamos K18 Zero Perforation Slim medžiagos, kuri apsaugo nuo 1100N pradūrimo. Vidpadis: minkštas, patogus, higroskopiškas, su aktyvuotos anglies filtru, antibakterinis, apsaugantis nuo prakaitavimo ir grybelio, gali būti skalbiamas. Atitinka standartą PN-EN ISO 20345.

Prekės kodas: MOD-556 S3

   KAINA KLAUSTI
avantheromids3(1) Vyriški verstos odos darbo batai

Batai AVANT HERO MID S3 yra jaunatviško modelio. Šie batai puikiai tiks dinamiškiems žmonėms, kuriems patinka laisvai judėti ir nejausti kad yra su darbine avalyne. Lengvumas, lankstumas, dizainas ir komforto jausmas – tai yra šios avalynės privalumai.  Batviršis yra iš mikrofibros, kuri suteikia batams lengvumo. Pirštų apsauga iš lengvo kompozito, pado – kevlarinio tipo intarpas. Pamušalas puikiai sugeria ir išgarina drėgmę, todėl pėda jaučiasi komfortabiliai ir sausai. Vidpadis – išimamas, antistatinis, ortopediškai išformuotas. Padas – dviejų PU/PU sluoksnių, neslystantis, atsparus naftos produktams su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje. Atitinka standartą: ISO EN 201345:2011. Pagaminta EU.

Prekės kodas: AVANT HERO MID S3

 KAINA KLAUSTI
2486 Vyriški odiniai darbo batai

Kokybiškos vaškuotos odos apsauginiai darbo batai 2486 MID S3 su metaline pirštų ir kompozitine pado apsauga. Neslystantis, atsparus naftos produktams padas. Antistatinis ir anatominis vidpadis. Batai skirti dirbti sunkiomis sąlygomis, kai reikalinga aukščiausio lygio apsauga.

Prekės kodas: AVANT HERO MID S3

 KAINA KLAUSTI
 1625 Antistatiniai darbo batai

Apsauginiai, antistatiniai batai JALAS 1625 S3 SRC CI iš E-SPORT linijos. Modelis praukštino, sportinio stiliaus, verstos odos apietos PU su raudonomis detalėmis ir paminkštintu batviršiu su cordura audiniu. Papildomai užlietas bato priekis nuo techninių pažeidimų. Aliumininę pirštų apsaugą (200J), kevlatinis pado intarpas apsaugantis nuo pradurimų (1100N). Poliamidinis pamušalas su polieteriu puikiai sugeria ir išgarina drėgmę, ilgai dėvisi. Vidpadis FX2 Classic keičiamas, ortopediškai išformuotas, perforuotas su papildomais smugio sugertuvais  kulno ir pėdos lenkimo srityse. Pusbačiai suvarstomi raišteliais per tekstilines kilpeles. Padas dviejų sluoksnių PU/PU, lankstus, neslystantis SRC ir atsparus naftos produktams.

Prekės kodas: JALAS 1625 S3

  KAINA KLAUSTI
 78218flint Vyriški darbo batai

Darbo batai su apsaugine pirštų nosele, vandeniui atsparūs – universalūs Helly Hansen FLINT S3 SRC batai. Jūsų aukščiausio lygio komfortui – PU papildomos pagalvėlės su gelio intarpais. Pamušalas „kvėpuojanti“ medžiaga – tinklelis. Padas: sugeriantis energiją kulno srityje, išimamas vidpadis. Lengva ir lanksti priekinė pado dalis – pirštų apsauga. Aukščiausios kokybės EVA pado intarpas. Atsparūs slydimui, dilimui. EN ISO 20345.

Prekės kodas: FLINT S3

 KAINA KLAUSTI
 globalmid2015s1p Vyriški odiniai darbo batai

Verstos, kokybiškos odos apsauginiai darbo batai GLOBAL MID 2015 S1P su kompozitine pirštų (200J) ir kevlarinio tipo pado apsauga (1100N) nuo pradūrimo. Batviršis tamsiai mėlynos spalvos su raudonais batraiščiais. Padas dviejų sluoksnių EVA/Nitrilo guma, skirtingo tankumo bei lengvumo, su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje, atsparus naftos produktams, nitrilo dėka atsparus karščiui iki 300oC/1min, EVA pado sluoksnis suteikia avalynei lengvumo ir yra ortopediškai išformuotas. Batviršio kantas paminkštintas porolonu.  Vidpadis antistatinis, antibakterinis, perforuotas, EVA medžiagos. Pamušalas puikiai išgarinantis drėgmę, antibakterinė tekstilė. Ypatingai lengvi, stabilūs ir patogūs batai iš Garsport Re-Walk linijos. Atitinka standartus:  EN ISO 20345:2011. Pagaminti ES.

Prekės kodas: GLOBAL MID 2015 S1P

 KAINA KLAUSTI
 rhinomids3 Vyriški odiniai darbo batai

Lygios, kokybiškos odos apsauginiai darbo batai RHINO MID S3 su aliuminine pirštų (200J) ir kevlarine pado apsauga (1100N) nuo pradūrimo. Juoda, vandeniui atspari oda su papildomais PU užliejimais ant priekio ir TPU detalė ties čiurna. Batraiščiai suvarstyti per metalines skylutes ir viršuje yra papildomai greito atrišimo kilpelės. Padas dviejų sluoksnių PU/nitrilo guma,   neslystantis, atsparus naftos produktams, atsparus trumpalaikiui karščiui, energijos sugertuvas kulno srityje.  Antistatinis, keičiamas ir anatominis vidpadis. Lengvi, stabilūs ir patogūs batai iš Garsport Heavy Duty linijos.

Prekės kodas: RHINO MID S3

 KAINA KLAUSTI
globalmid2015s3 Vyriški odiniai darbo batai

Kokybiškos nabuko odos apsauginiai darbo batai GLOBAL MID 2015 S3 su kompozitine pirštų (200J) ir kevlarinio tipo pado apsauga (1100N) nuo pradūrimo. Batviršis tamsiai žalios spalvos su tamsiai žaliais batraiščiais. Padas dviejų sluoksnių EVA/Nitrilo guma, skirtingo tankumo bei lengvumo, su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje, atsparus naftos produktams, nitrilo dėka atsparus karščiui iki 300oC/1min, EVA pado sluoksnis suteikia avalynei lengvumo ir yra ortopediškai išformuotas. Batviršio kantas paminkštintas porolonu.  Vidpadis antistatinis, antibakterinis, perforuotas, EVA medžiagos. Pamušalas puikiai išgarininatis drėgmę, antibakterinė tekstilė. Ypatingai lengvi, stabilūs ir patogūs batai iš Garsport Re-Walk linijos. Atitinka standartus:  EN ISO 20345:2011. Pagaminti ES.

Prekės kodas: GLOBAL MID 2015 S3

   KAINA KLAUSTI
 78253rabbora1 Vyriški darbo batai

Batviršis – iš labai tvirtos ir lengvos, tinkleliu padengtos medžiagos. Batai suvarstymi per keturias poras tekstilinio audinio kilpelių ir tris įpresuotas žiedo formos plastikines kilpeles. Batviršio priekis pastiprintas NITRILE ir HellyWear technologijos medžiaga. Pamušalas iš Helly Tech Performance® vandeniui atsparios, tačiau orui laidžios medžiagos, kas maksimaliai apsaugo kojas nuo prakaitavimo.  Vidpadis –  antibakterinis, termiškai suformuotas. Užkulnio sritis abiejose pusėse sutvirtinta odos įsiuvais. Užkulnio pusėje esanti speciali kilpa palengvina avalynės užsidėjimą. Padas pagal HellyWear technologiją iš  EVA medžiagos ir NITRILE, todėl pasižymi labai geromis anti praslydimo savybėmis.  Avalynė pagaminta be metalinių komponentų (Metal Free).

Prekės kodas: 78253 RABBORA

  KAINA KLAUSTI
1848 Suvirintojų odiniai darbo batai

JALAS 1848 TITAN+ S3 SRC CI HRO odiniai suvirintojų batai, stilingi ir ypatingai patogūs, užsegimas Velcro lipuku. Batviršis iš 1,6-1,8mm storio odos aplietos PU, siūlės iš  KEVLAR® siūlų ir sutvirtintos kniedėmis. Pirštų apsauga iš tvirto aliuminio, kuris atlaiko 200J smūgį. Pado intarpas plieninis (1100N). Pamušalas yra iš poliesterio ir Cambrelle®. Vidpadis FX2 Pro ortopediškai išformuotas, dviejuose vietose vidpadyje yra energijos sugertuvai iš Poron XRD medžiagos. Padas dviejų sluoksnių: PU ir nitrilo gumos, atsparus karščiui, naftos produktams, bei praslydimui. Turi antistatines savybes, ergonomiški. Apsaugo nuo: kojų pirštų sužeidimų, sausgyslių patempimo. Tinka naudoti įvairiose srityse bei įvairioje aplinkoje. Tinkama avalynė žmonėms su plačia pėda. Atitinka EN ISO 20345:2011, IEC 61340-5-1 (ESD). Suomijoje gaminama avalynė, skandinaviška kokybė!

Prekės kodas: JALAS 1848 TITAN+ S3

 KAINA KLAUSTI
78214smestad3 Vyriški tekstiliniai darbo batai

Komfortiški, sportinio tipo darbo batai – Helly Hansen Smestad su BOA® užsegimu. Lengvi, su pirštų apsaugėle, atsparūs smūgiams, cheminėms medžiagoms. Padas lengvas, neslystantis, atsparus riebalams ir naftos produktams. Labai lengva ir tvirta nano-karboninė kompozitinė noselė. HellyWear apsauga. Atsparūs slydimui, antistatiniai. Helly Hansen Smestad – aukščiausio komforto, Jūsų lengvai darbo dienai.

Prekės kodas: 78214 SMESTAD

 KAINA KLAUSTI
 woodcutters3 Vyriški odiniai darbo batai

WOOD CUTTER WR CR S3 apsauginiai batai. Pirštų apsauga iš metalo, pado apsauga iš kompozito. Batviršis iš aukščiausios lygios rūšies odos. Batas suvarstomas per metalines kilpeles. Galima avėti visus metus aplinkose su rizika pado pradurimui, galima avėti esant sudėtingoms oro sąlygomis – sningant ar lyjant. Energijos absorbavimas kulno srityje, atsparumas vandeniui (WR), bato paviršiaus atsparumas prapjovimui (CR). Apsaugo nuo grandininio pjūklo įpjovimo. Padas atsparus 300 laipsnių karščiui (1min)

Prekės kodas: WOOD CUTTER WR CR S3

 KAINA KLAUSTI