SANDALAI

KAINA KLAUSTI

_______PREKĖ_______ APRAŠYMAS  KAINA 
 img_6218 Vyriški odiniai darbo sandalai

Lygios galvijų odos apsauginiai sandalai su metaline pirštų (200J) apsauga. Neslidus, atsparus naftos produktams, dvigubo tankio poliuretano padas, su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje. Antistatinis ir anatominis vidpadis.

Prekės kodas: S – RACE

 KAINA KLAUSTI
img_6237 Vyriški odiniai darbo sandalai

Lygios galvijų odos apsauginiai sandalai su metaline pirštų (200J) ir pado apsauga nuo pradūrimo. Neslidus, atsparus naftos produktams, dvigubo tankio poliuretano padas, su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje. Antistatinis ir anatominis vidpadis.

Prekės kodas: ADS01/K

 KAINA KLAUSTI
bca Vyriški odiniai darbo sandalai

Kokybiškos lygios odos sandalai BCA S1P su kompozitine pirštų (200J) ir pado apsauga (1100N) nuo pradūrimo. Ypatingai neslidus SRC kategorijos, atsparus naftos produktams, dvigubo tankio poliuretano padas, su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje. Antistatinis ir anatominis vidpadis.

Prekės kodas: BCA

 KAINA KLAUSTI
0556-vvramon_mazas Vyriški odiniai darbo sandalai

Lygios nabuko odos, sportinio tipo sandalai. Poliuretano padas.

Prekės kodas: RAMON

 KAINA KLAUSTI
milano Vyriški odiniai darbo sandalai

Lygios, kokybiškos galvijų odos apsauginiai sandalai su metaline pirštų (200J) apsauga.  Neslystantis, atsparus naftos produktams, dvigubo tankio poliuretano padas, su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje. Antistatinis ir anatominis vidpadis.

Prekės kodas: MILANO

 KAINA KLAUSTI
0610-vvsahara_mazas Vyriški verstos odos darbo sandalai

erstos galvijų odos sandalai SAHARA su tekstilinėmis detalėmis, tekstiliniu pamušalu, phylon/gumos padu. Užsegimas su guminiais raišteliais ir spaustuku. Lengvi, lankstūs, patogūs.  Be apsaugos.

Prekės kodas: SAHARA

 KAINA KLAUSTI
mod_251 Moteriški odiniai darbo sandalai

Verstos, kokybiškos galvijų odos apsauginiai moteriški darbo sandalai su metaline pirštų (200J) apsauga. Ypatingai neslidus SRC kategorijos, atsparus naftos produktams, dvigubo tankio poliuretano/termopoliuretano padas, su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje. Antistatinis ir anatominis vidpadis.

Prekės kodas: MOD – 251W

 KAINA KLAUSTI
a Vyriški odiniai darbo sandalai

Lygios, kokybiškos galvijų odos apsauginiai sandalai su metaline pirštų (200J) apsauga. Ypatingai neslidus SRC kategorijos, atsparus naftos produktams, dvigubo tankio poliuretano/ termopoliuretano padas, su energiją absorbuojančia pagalvėle kulno srityje. Antistatinis ir anatominis vidpadis.

Prekės kodas: MOD – 52

 KAINA KLAUSTI
maribor1 Vyriški verstos odos darbo sandalai

Verstos galvijų odos (nabuko) darbo sandalai kombinuoti su tekstile 2265 MARIBOR S1 SRC, su plastikine pirštų apsauga. Pamušalas orui pralaidus tinklelio pavidalo Mesh audinys. Vidpadis: HI-POLY – anatomiškai išformuotas, pagamintas iš porėtos poliuretano putos, kuri yra padengta orui pralaidžiu tinklelio pavidalo Mesh audiniu. Padas: guminis, atsparus naftos produktams, antistatinis, atsparus slydimui. Atitinka standartą EN ISO 20345:2011.

Prekės kodas: 2265 MARIBOR

 KAINA KLAUSTI
alsus-2 Vyriški odiniai darbo sandalai

Nabuko odos darbo sandalai ALSUS S1P SRC ESD, juodos spalvos, su tinklelio pavidalo nailoniniu pamušalu, antistatiniai, pradūrimams atsparus SJ Flex padas, su kompozitine pirštų apsauga (200J), S1P apsaugos kategorijos. PU/PU padas, ESD, antistatinis, įpurkštas prie viršutinės dalies, absorbuojantis smūgius, atsparus slydimui ir naftos produktams. Vidpadis antistatinis, absorbuojantis, atsparus dilimui ir lupimuisi. Atitinka standartą EN ISO 20345:2011.

Prekės kodas: ALSUS

 KAINA KLAUSTI
jalas1510antislip Vyriški odiniai darbo sandalai

JALAS 1510 ANTISLIP S1 SRC HRO sandalai su pirštų apsauga iš  ypatingai lengvo aliuminio. Vyriški sandalai užsegami dviem Velcro juostelėmis. Batviršis yra iš aukštos kokybės lygios odos, pamušalas iš poliesterio ir poliamido audinio, kuris užtikrina sausumo ir komforto jausmą, novatoriškas modelis iš GranPremio linijos su dviejų sluoksnių PU/nitrilo gumos padu. Apsauginis pado intarpas iš plastikinio kompozito (PTC). Padas atsparus naftai, benzinui ir kitiems organiniams tirpikliams, ypatingai neslidus garantuoja didelį stabilumą ir aukštą pado apsaugą, kad būtų išvengta slydimo. Yra energijos sugertuvas kulno srityje. Vidpadis antistatinis, yra smūgio sugertuvai vidpadyje dviejuose srityse. Dydžiai: 39-48. LST EN ISO 20345 S1P SRC

Prekės kodas: 1510 ANTISLIP

 KAINA KLAUSTI
jalas3408amonzasport Vyriški odiniai darbo sandalai

JALAS 3408A MONZA SPORT S1P SRC sandalai su pirštų apsauga iš ypatingai lengvo aliuminio. Vyriški sandalai užsegami dviem Velcro juostelėmis. Batviršis yra iš aukštos kokybės lygios odos, pamušalas iš poliesterio ir poliamido audinio, kuris užtikrina sausumo ir komforto jausmą, novatoriškas modelis, sportiškas mSport linijos su poliuretano PU padu. Apsauginis pado intarpas iš plastikinio kompozito (PTC). Padas atsparus naftai, benzinui ir kitiems organiniams tirpikliams, ypatingai neslidus garantuoja didelį stabilumą ir aukštą pado apsaugą, kad būtų išvengta slydimo. Yra energijos sugertuvas kulno srityje. Pirštų apsauga – kompozitinė noselė (200J), pado apsauga kevlarinis intarpas (1100N). Vidpadis antistatinis, yra smūgio sugertuvai vidpadyje dviejuose srityse. Dydžiai: 39-48. LST EN ISO 20345 S1P SRC

Prekės kodas: 3408A MONZA

 KAINA KLAUSTI
jalas4118bmonzaantislipsandalai Vyriški verstos odos darbo sandalai

JALAS 4118B MONZA ANTISLIP S1P SRC HRO sandalai aukščiausios skandinaviškos kokybės. Batviršis iš verstos odos ir poliamidinio tinklinio audinio šonai ir liežuvėlis. Papildomai sutvirtintas pusbačio priekis su PU medžiaga. Pirštų apsauga iš plono aliuminio, kuris atlaiko 200J smūgį. Pado intarpas iš plastikinio kompozito (PTC). Pamušalas yra iš  poliamido, t.y. sintetinis pluoštas, labai atsparus trinčiai (maždaug 10 kartų daugiau nei medvilnė ir 20 kartų nei vilna) ir puikiai išgarina drėgmę ir apsaugo nuo nemalonaus kvapo. Vidpadis iš tekstilės, minkštos EVA ir stangrios EVA medžiagos, poliesterio siūlais persiūtas su neo puta. Dviejuose vietose vidpadyje yra energijos sugertuvai Poron XRD. Padas nitrilo gumos, karščiui atsparus, naftos produktams, turi antistatines savybes, orui pralaidus vidpadis. Apsaugo nuo: kojų pirštų sužeidimų, sausgyslių patempimo, antistatiniai. Tinka naudoti vidaus patalpose, sausoje aplinkoje.

Prekės kodas: 4118B MONZA

 KAINA KLAUSTI
lincoln5115 Vyriški odiniai darbo sandalai

Odiniai darbo sandalai LINCOLN S1P SRC 5115, su kompozitine pirštų (200J) ir kevlarine pado apsauga (1100N). Batviršio odos storis 2 – 2,2 mm storio. Pamušalas puikiai sugeria ir išgarina drėgmę. Vidpadis anatomiškai išformuotas, antistatinis, keičiamas. Padas dviejų sluoksnių PU/TPU atsparus naftos produktams, antistatinis, atsparus slydimui. Atitinka EN 20345 standartą.
– Rekomenduojami avėti dirbant statybose ar atliekant mechaninius darbus, logistikai.

Prekės kodas: 5115 LINCOLN

 KAINA KLAUSTI 
tripolis Vyriški verstos odos darbo sandalai

Verstos galvijų odos darbo sandalai kombinuoti su tekstile 4675 Tripolis S1, su metaline pirštų apsauga. Pamušalas perforuotas, orui pralaidus tinklelio pavidalo Mesh audinys. Vidpadis: HI-POLY – anatomiškai išformuotas, pagamintas iš lengvos poliuretano putos, kuri yra padengta orui pralaidžiu tinklelio pavidalo Mesh audiniu. Padas: EVA/guma, atsparus slydimui, trinčiai, energijos absorberis kulno srityje. Elastiniai raišteliai. Atitinka standartą EN ISO 20345:2011.

Prekės kodas: 4675 TRIPOLIS

  KAINA KLAUSTI
 cairos1p Vyriški verstos odos darbo sandalaiVerstos odos darbo sandalai kombinuoti su nailonu CAIRO S1P, su kompozitine pirštų ir pado apsauga. Vidpadis: anatomiškas, antistatinis. Padas atsparus naftos produktams, antistatinis, atsparus slydimui.

 Prekės kodas: CAIRO

 KAINA KLAUSTI
mod-551 Kombinuoti mikrofibra su veliūru moteriški darbo sandalaiAntistatiniai moteriški apsauginiai darbo sandalai MOD-551 S1P SRC su kompozitine pirštų (200J) ir pado apsauga. Viršutinė dalis: mikrofibra kombinuota su veliūru. Pralaidi orui ir atspari dilimui. Pamušalas pagamintas iš minkštų Super Royal siūlų, suteikiančių sausumo ir patogumo pojūtį. Padas lengvas, sportinio tipo, inovatyvus SportyLine padas pagamintas iš dviejų sluoksnių poliuretano (PU/PU), atsparus naftos produktams ir kitiems organiniams tirpikliams. Speciali pado struktūra (Step Lock ir Traction Grid sistema) užtikrina pado stabilumą ir apsaugą nuo slydimo. Kompozitinis pado intarpas pagamintas iš neperdūriamos K18 Zero Perforation Slim medžiagos, kuri apsaugo nuo 1100N pradūrimo. Energijos absorbavimas kulno srityje. Vidpadis: minkštas, patogus, higroskopiškas, su aktyvuotos anglies filtru, antibakterinis, apsaugantis nuo prakaitavimo ir grybelio, gali būti skalbiamas. Atitinka standartą PN-EN ISO 20345.

Prekės kodas: MOD – 551

 KAINA KLAUSTI
 mod501 Vyriški verstos odos darbo sandalaiMOD-501S1P SRC vyriški sandalai užsegami Velcro juostelėmis. Batviršis yra iš aukštos kokybės verstos odos, kuri puikiai išgarina prakaitą, pamušalas iš antibakterinio Coolmax ® audinio, kuris užtikrina sausumo ir komforto jausmą, novatoriškas modelis, sportiškas SportyLine ® linijos su dvigubo sluoksnio poliuretano PU/PU padu. Padas atsparus naftai, benzinui ir kitiems organiniams tirpikliams, ypatingai neslidus, turi žingsnio Lock ® sistemą ir Grid ® sistemą, kurios garantuoja didelį stabilumą ir aukštą pado apsaugą, kad būtų išvengta slydimo. Yra energijos sugertuvas kulno srityje. Pirštų apsauga – kompozitinė noselė (200J), pado apsauga kevlarinis intarpas (1100N). Vidpadis antistatinis, galima skalbti. Dydžiai: 39-48. LST EN ISO 20345 S1P SRC

Prekės kodas: MOD – 501

 KAINA KLAUSTI
 1605 Vyriški verstos odos darbo sandalaiApsauginiai, antistatiniai sandalai JALAS 1605 S1P SRC iš E-SPORT linijos su aliuminio pirštų apsauga (200J) ir kevlariniu intarpu nuo pradūrimų (1100N). Batviršis kokybiškos verstos odos ir papildomu priekio apliejimu nuo techninių pažeidimų. Poliamidinis pamušalas su poliesteriu, kuris puikai sugeria drėgmę ir ją išgarina. FX2 vidpadis keičiamas, perforuotas, ortopediškai išformuotas ir su papildomais smūgio sugertuvais, ties kulnu ir lenkiamos pėdos sritimis. Padas PU su papildomu sutvirtinimu ties pėdos keltimi, kad koja nepakryptų. Sandalai užsegami 2 velkro juostelėmis. Ties kulnu yra atšvaitinė juostelė.

Prekės kodas:1605 E – SPORT

 KAINA KLAUSTI 
 4118b Vyriški verstos odos darbo sandalaiJALAS 4118B MONZA ANTISLIP S1P SRC HRO sandalai aukščiausios skandinaviškos kokybės. Batviršis iš verstos odos ir poliamidinio tinklinio audinio šonai ir liežuvėlis. Papildomai sutvirtintas pusbačio priekis su PU medžiaga. Pirštų apsauga iš plono aliuminio, kuris atlaiko 200J smūgį. Pado intarpas iš plastikinio kompozito (PTC). Pamušalas yra iš  poliamido, t.y. sintetinis pluoštas, labai atsparus trinčiai (maždaug 10 kartų daugiau nei medvilnė ir 20 kartų nei vilna) ir puikiai išgarina drėgmę ir apsaugo nuo nemalonaus kvapo. Vidpadis iš tekstilės, minkštos EVA ir stangrios EVA medžiagos, poliesterio siūlais persiūtas su neo puta. Dviejuose vietose vidpadyje yra energijos sugertuvai Poron XRD. Padas nitrilo gumos, karščiui atsparus, naftos produktams, turi antistatines savybes, orui pralaidus vidpadis. Apsaugo nuo: kojų pirštų sužeidimų, sausgyslių patempimo, antistatiniai. Tinka naudoti vidaus patalpose, sausoje aplinkoje.

Prekės kodas: 4118B MONZA

 KAINA KLAUSTI
 exalters1 Vyriški verstos odos darbo sandalaiJALAS 9520 EXALTER S1 SRC HRO sandalai lengvi, stilingi ir ypatingai patogūs. Batviršis iš 1,5-1,7mm storio mikropluošto, tekstilės. Pirštų apsauga iš plono aliuminio, kuris atlaiko 200J smūgį. Pamušalas yra iš  antibakterinio poliamido, t.y. sintetinis pluoštas, labai atsparus trinčiai (maždaug 10 kartų daugiau nei medvilnė ir 20 kartų nei vilna) ir puikiai išgarina drėgmę ir apsaugo nuo nemalonaus kvapo. Vidpadis iš tekstilės, minkštos EVA ir standrios EVA medžiagos, poliesterio siūlais persiūtas su neo puta. Yra dviejuose vietose vidpadyje, energijos sugertuvai Poron XRD. Padas nitrilo gumos, Vibram kokybės, karščiui atsparus, naftos produktams, turi antistatines savybes, orui pralaidus vidpadis, sutvirtinimas pade ties pėdos arkos dalimi, ergonomiški. Apsaugo nuo: kojų pirštų sužeidimų, sausgyslių patempimo, antistatiniai. Tinka naudoti vidaus patalpose, sausoje aplinkoje. Suomiška avalynė, skandinaviška kokybė!

Prekės kodas: 9520 EXALTER

 KAINA KLAUSTI