KITA

______PREKĖ_______ APRAŠYMAS KAINA
  Filtras

Kombinuotas flitras A2B2E2K2 415 BLS. Apsaugo nuo organinės kilmės dujų, neorganinės kilmės dujų, rūgštinių dujų, amoniako. Standartinė sriegio tipo jungtis, atitinkanti EN 14387 standartą, patogesniam ir greitesniam filtrų prijungimui.

Prekės kodas: 415 BLS A2B2E2K2

 KAINA KLAUSTI
Respiratorius sulankstomas

Vienkartinis sulankstomas respiratorius 722 BLS FFP1, nuo netoksiškų kietųjų dalelių (skystų medžiagų purslų ir aerozolių). Su kvėpavimą palengvinančiu vožtuvu. Sulankstytas, tampa labai kompaktiškas ir lengvai telpa į rūbų kišenę.

Prekės kodas: 722 FFP1 BLS

 KAINA KLAUSTI
Filtras

Filtras 202 P3 BLS. Apsaugo nuo toksiškų kietųjų ir skystųjų dalelių (skystų medžiagų purslų ir aerozolių). Bajoneto tipo jungtis patogesniam ir greitesniam filtrų prijungimui.

Prekės kodas: 202 P3 BLS

  KAINA KLAUSTI
Filtras

Kombinuotas flitras A1B1E1K1 P3 424 BLS. Apsaugo nuo organinės kilmės dujų, neorganinės kilmės dujų, rūgštinių dujų, amoniako su papildomu P3 kategorijos dulkes filtruojančiu priešfiltriu. Standartinė sriegio tipo jungtis, atitinkanti EN 14387 standartą, patogesniam ir greitesniam filtrų prijungimui.

Prekės kodas: 424 BLS A1B1E1K1P3

  KAINA KLAUSTI
Filtras

Kombinuotas flitras A1B1E1K1 214 BLS. Apsaugo nuo organinės kilmės dujų, neorganinės kilmės dujų, rūgštinių dujų, amoniako. Bajoneto tipo jungtis patogesniam ir greitesniam filtrų prijungimui.

Prekės kodas: 214 BLS A1B1E1K1

 KAINA KLAUSTI
Papilkdomas filtras darbui

Papildomas kietųjų dalelių filtras BLS 301 P2 NR, apsaugantis nuo netoksiškų kietųjų dalelių (skystų medžiagų purslų ir aerozolių). Tinkamas naudoti su 4000 puskaukių ir kaukių filtrais  311, 312, 313, 314, 341, 342, 343, 344.

Prekės kodas: Papildomas filtras 301 P2 NR

 KAINA KLAUSTI
Sulankstomas respiratorius su vožtuvu

Vienkartinis sulankstomas respiratorius 729 BLS FFP2, nuo vidutiniškai toksiškų dulkių ir dūmų, purslų ir aerozolių. Su kvėpavimą palengvinančiu vožtuvu. Sulankstytas, tampa labai kompaktiškas ir lengvai telpa į rūbų kišenę.

Prekės kodas: 729 FFP2 BLS

 KAINA KLAUSTI
Respiratorius sulankstomas

Vienkartinis sulankstomas respiratorius 822 BLS FFP1, nuo netoksiškų kietųjų dalelių (skystų medžiagų purslų ir aerozolių). Didesnis „darbinis“ paviršius praiilgina respiratoriaus tarnavimo laiką ir sumažina oro pasipriešinimą kvėpuojant. Inovatyvus ir ypač greitas sulankstymo mechanizmas. Su kvėpavimą palengvinančiu vožtuvu. Sulankstytas, tampa labai kompaktiškas ir lengvai telpa į rūbų kišenę.

Prekės kodas: 822 FFP1 BLS

  KAINA KLAUSTI
Puskaukė

Puskaukė 4000 R S/M su vanilės kvapu! – skirta naudoti su kietų dalelių,dujų, dulkių filtrais. Pagaminta iš minkštos ir ilgaamžiškos termoplastiko gumos. Galvos laikiklio ir unikalios formos pagalba gerai priglunda prie veido. Paprastai reguliuojami ir patikimi dirželiai  patikimai laiko puskaukę. Įdiegta speciali sistema drėgmės pašalinimui iš vidinės puskaukės dalies. Plati filtrų prijungimo anga iki minimumo sumažina pasipriešinimą kvėpuojant. Dvi bajoneto principo filtrų jungtys patogesniam ir greitesniam filtrų prijungimui. Puskaukę galima pilnai išardyti ir išvalyti greičiau nei per 1 minutę. Vanilės kvapas!.

Prekės kodas: EVO R 8002055

   KAINA KLAUSTI
Darbo puskaukė

Puskaukė 4000 S S/M – skirta naudoti su kietų dalelių,dujų, dulkių filtrais. Pagaminta iš minkšto ir ilgaamžiško silikono. Galvos laikiklio ir unikalios formos pagalba gerai priglunda prie veido. Paprastai reguliuojami ir patikimi dirželiai  patikimai laiko puskaukę. Įdiegta speciali sistema drėgmės pašalinimui iš vidinės puskaukės dalies. Plati filtrų prijungimo anga iki minimumo sumažina pasipriešinimą kvėpuojant. Dvi bajoneto principo filtrų jungtys patogesniam ir greitesniam filtrų prijungimui. Puskaukę galima pilnai išardyti ir išvalyti greičiau nei per 1 minutę.

Prekės kodas: EVO S 8002056

  KAINA KLAUSTI
Pilno veido kaukė

Pilno veido kaukė 5150 BLS su vanilės kvapu!  – skirta naudoti su kietų dalelių,dujų, dulkių filtrais. Išorinė ir vidinė kaukės dalys pagamintos iš termoplastinės gumos. Pasižymi visaverte apsauga. Ekranas pagamintas iš aukštos kokybės vaizdo neiškraipančio polikarbonato, kuris yra atsparus rasojimui, atsparus subraižymams ir yra 1 optinės klasės, t.y. apsaugo veidą ir akis nuo greitai ore judančių dalelių, purslų bei neagresyvių cheminių medžiagų. Ekrano vaizdas dėvint kaukę yra panoraminis ir neiškraipytas. Plati filtrų prijungimo anga iki minimumo sumažina pasipriešinimą kvėpuojant. Srieginė filtrų jungtis patogesniam ir greitesniam filtrų prijungimui.

Prekės kodas: 5150 BLS pilno veido kaukė

 KAINA KLAUSTI
Pilno veido kaukė

Pilno veido kaukė 5600 BLS su vanilės kvapu!  – skirta naudoti su kietų dalelių, dujų, dulkių filtrais. Išorinė ir vidinė kaukės dalys pagamintos iš termoplastinės gumos. Pasižymi visaverte apsauga. Šešiataškis tvirtinimas padeda lengvai ir greitai sureguliuoti kaukę ant veido. Dėka jo, kaukė komfortiškai priglunda prie veido ir užtikrina ypatingą komfortą dėvint ją ilgą laiką. Ekranas pagamintas iš aukštos kokybės vaizdo neiškraipančio polikarbonato, kuris yra atsparus rasojimui, atsparus subraižymams ir yra 1 optinės klasės, t.y. apsaugo veidą ir akis nuo greitai ore judančių dalelių, purslų bei neagresyvių cheminių medžiagų. Ekrano vaizdas dėvint kaukę yra panoraminis ir neiškraipytas. Plati filtrų prijungimo anga iki minimumo sumažina pasipriešinimą kvėpuojant. Bajoneto principodvi filtrų jungtys patogesniam ir greitesniam filtrų prijungimui.

Prekės kodas: 5600 BLS pilno veido kaukė

  KAINA KLAUSTI
Filtras darbui

Kombinuotas flitras A2 211 BLS.  Apsaugo nuo organinės kilmės dujų. Atitinka EN14387 reikalavimus. Bajoneto tipo jungtis patogesniam ir greitesniam filtrų prijungimui.

Prekės kodas: 211 BLS A2

  KAINA KLAUSTI
Filtras nuo organinės kilmės dujų

Flitras MAS-MIDI-FIL-A1 JSP. Apsaugo nuo organinės kilmės dujų. Atitinka EN14387 reikalavimus. Tinka naudoti su MAS-MIDI JSP puskauke.

Prekės kodas: MAS-MIDI-FIL-A1

 KAINA KLAUSTI
Filtras

Kombinuotas flitras MAS-MIDI-FIL-ABEK JSP. Apsaugo nuo organinės kilmės dujų, neorganinės kilmės dujų, rūgštinių dujų, amoniako. Atitinka EN14387 reikalavimu. Tinka naudoti su MAS-MIDI JSP puskauke.

Prekės kodas: MAS-MIDI-FIL-ABEK

  KAINA KLAUSTI
Filtras

Kombinuotas flitras ABEK1 TWIN. Apsaugo nuo organinės kilmės dujų, neorganinės kilmės dujų, rūgštinių dujų, amoniako. TWIN jungtis patogesniam ir greitesniam filtrų prijungimui.

Prekės kodas: ABEK1 TWIN 1001581

  KAINA KLAUSTI
Filtras

Kombinuotas flitras ABEK1 P3 TWIN. Apsaugo nuo organinės kilmės dujų, neorganinės kilmės dujų, rūgštinių dujų, amoniako. Taip pat apsaugo nuo toksiškų kietųjų ir skystųjų dalelių (skystų medžiagų purslų ir aerozolių).  TWIN jungtis patogesniam ir greitesniam filtrų prijungimui.

Prekės kodas: ABEK1 P3 TWIN 1001587

  KAINA KLAUSTI
Papildomas kietųjų dalelių filtras

Papildomas kietųjų dalelių filtras TP2S P2 HONEYWELL, apsaugantis nuo vidutiniškai toksiškų dulkių ir dūmų, purslų ir aerozolių. Tinkamas naudoti su VALUAIR, PREMIER, MX/PF ir OPTIFIT TWIN puskaukėmis. Jungiamas prispaudėjo RP22R pagalba.

Prekės kodas: TP2S 1002801

 KAINA KLAUSTI
Prispaudėjas papildomam filtrui

Prispaudėjas papildomiems kietųjų dalelių filtrams RP22R HONEYWELL. Tinkamas naudoti su VALUAIR, PREMIER, MX/PF ir OPTIFIT TWIN puskaukėmis ir papildomu kietųjų dalelių filtru TP2S HONEYWELL. Dedamas ant A1 TWIN ar ABEK1 TWIN kombinuotų filtrų.

Prekės kodas: RP22R 1001590

 KAINA KLAUSTI
Papildomas filtras

Papildomas kietųjų dalelių filtras MOLDEX 8060 P1, apsaugantis nuo netoksiškų kietųjų dalelių (skystų medžiagų purslų ir aerozolių). Tinkamas naudoti su 4002 MOLDEX puskauke. Prie 8002 MOLDEX puskaukės filtrų jungiamas prispaudėjo 8090 pagalba.

Prekės kodas: P1 8060

  KAINA KLAUSTI
Ankeliai užsegami

Antkeliai poliuretaniai 2100-31, užsegami. Dedami ant darbo drabužių kelnių viršaus kelių srityje.

Prekės kodas: 2100-31

 KAINA KLAUSTI
Diržas įrankiams

Prekės kodas: PAT 2100-27

 KAINA KLAUSTI
Diržas įrankiams

Prekės kodas: MAT 2100-24

 KAINA KLAUSTI
Ankeliai EVA gumos

Antkeliai iš EVA gumos 2100-50. Specialiai pritaikyti angoms darbo drabužių kelių srityje.

 KAINA KLAUSTI
Užsegami tekstiliniai ankeliai

Tekstiliniai antkeliai VOLARE, užsegami. Dedami ant darbo drabužių kelnių viršaus kelių srityje.

 

 KAINA KLAUSTI
Tekstiliniai ankeliai

Tekstiliniai antkeliai VOLARE PLUS su plastikine apsauga viduryje. Užsegami. Dedami ant darbo drabužių kelnių viršaus kelių srityje.

  KAINA KLAUSTI
Antrankoviai verstos galvijų odos

Verstos galvijų odos antrankoviai suvirintojams. Pasižymi degimo nepalaikančiomis savybėmis, ypač dideliu mechaniniu atsparumu, atsparumu kibirkštims bei lydyto metalo purslams. Atitinka EN 340 ir EN 470-1 standartus.

 KAINA KLAUSTI
Antrankoviai verstos galvijų odos

Verstos galvijų odos antrankoviai suvirintojams. Pasižymi degimo nepalaikančiomis savybėmis, ypač dideliu mechaniniu atsparumu, atsparumu kibirkštims bei lydyto metalo purslams. Užsegami dirželiu. Atitinka EN 340 ir EN 470-1 standartus

 

 KAINA KLAUSTI
SANITARINĖS-HIGIENINĖS PREKĖS
Dispenceris  

Dispenseris MP2000. Lanksti, higieniška ir patikima dozatorius sistema su tvirtu tamsiai pilko polikarbonato korpusu. Lengva naudoti darbo vietoje. Talpinamos pakuotės. PLUM rankų valymo kremo.  0,7 L, 1 L arba 1,4 L maišeliai su kartoninėmis dėžutėmis.

  KAINA KLAUSTI
Valymo pasta

PLUM EXTRA valiklis pritaikytas rankų valymui po darbo. Galinga, moderni valymo pasta su šviežiai kvepiančių citrusinių vaisių gaiva. Pašalina net sunkiausius nešvarumus, pvz: dyzeliną ir hidraulines alyvas, aliejaus mišinius su suodžiais, metalo dulkes ir kitus lipnius nešvarumus.  Išspausti nedideli kiekį ant drėgnų rankų ir kruopščiai nuplauti. Didesniems kiekiams laikyti ir naudoti rekomenduojamas dispenseris, kuris mažina rankų valymo kremo sąnaudas. Kiekis – 4,2 l. Dedamas į dispenserį MAXIPLUM.

 

  KAINA KLAUSTI
Rankų valiklis

Rūpinkimės savo rankų oda kiekvieną dieną. Todėl siūlome jas prižiūrėti ir valyti su švelniu, tačiau efektyviu produktu PREMIUM. Šis valiklis pritaikytas rankų valymui po darbo. Švelnus, bet efektyvus rankų valiklis be tirpiklių. Jis turi unikalią natūralių ingredientų sudėtį, kurie naikina nešvarumus ir tuo pačiu regeneruoja odą. Abrazyvai yra burbuolės granulių formos, kurie nepažeidžia rankų odos. Kremas gali pašalinti sunkiai nuvalomus nešvarumus, klijus bei tepalus, pavyzdžiui, dyzelinį kurą, tamsius naftos produktus, stabdžių tepalus, taip pat medienos antiseptikus, dažus. Lengvai putoja ir malonus plovimo kvapas. Rekomenduojama išspausti kremo ant šlapių rankų ir kruopščiai nuplauti. Didesniems kiekiams laikyti ir naudoti rekomenduojamas dispenseris, kuris mažina rankų valymo kremo sąnaudas. Kiekis – 1,4 l. Dedamas į dispenserį MP2000.

 

 KAINA KLAUSTI
Rankų valiklis  

Rūpinkimės savo rankų oda kiekvieną dieną. Todėl siūlome jas prižiūrėti ir valyti su švelniu, tačiau efektyviu produktu SUPER PLUM. Šis valiklis pritaikytas rankų valymui po darbo.  Švelnus rankų valymo kremas-pasta gaminamas augalinio aliejaus pagrindu. Be tirpiklių. Efektyviai, bet švelniai pašalina naftos produktus, riebalus, spausdintuvo dažus ir kitus įprastus nešvarumus. Išspausti nedidelį kiekį ant drėgnų rankų ir kruopščiai nuplauti. Didesniems kiekiams laikyti ir naudoti rekomenduojamas dispenseris, kuris mažina rankų valymo kremo sąnaudas. Kiekis – 1,4 l. Dedamas į dispenserį MP2000.

 

 KAINA KLAUSTI
Dispenceris

Dispenseris MaxiPlum. Ekonomiškas, patikimas ir higieniškas dozatorius su skaidria arba permatomas danga iš ABS.

 KAINA KLAUSTI
Pleistrai atsparūs vandeniui

PLUM vandeniui atsparių pleistrų papildymas 45 vnt. 5511, skirtas papildyti PLUM dispenserį. Pleistrai laidūs orui, nedirgina odos ir yra atsparūs vandeniui.

 KAINA KLAUSTI
Elastiniai pleistrai

PLUM elastinių pleistrų papildymas 45 vnt. 5512, skirtas papildyti PLUM dispenserį.Pleistrai laidūs orui, nedirgina odos.

 KAINA KLAUSTI
Pleistrai darbui

PLUM vandeniui atsparių mėlynos spalvos pleistrų papildymas 45 vnt. 5513, skirtas papildyti PLUM dispenserį. Pleistrai laidūs orui, nedirgina odos ir yra atsparūs vandeniui. Mėlyna spalva ypač tinkama maisto pramonei. Gamybos proceso metu integruoto indikacinio metalo sluoksnio pagalba aptinkami metalo detektoriais.

 KAINA KLAUSTI
Atsparūs vandeniui pleistrai

PLUM pleistrų dispenseris užpildytas atspariais vandeniui pleistrais 90 vnt. 5511. Pleistrai laidūs orui, nedirgina odos ir yra atsparūs vandeniui.

 KAINA KLAUSTI
Dispenceris su elastiniais pleistrais

PLUM pleistrų dispenseris užpildytas elastiniais pleistrais 90 vnt. 5511. Pleistrai laidūs orui, nedirgina odos ir yra elastingi.

 KAINA KLAUSTI
Atsparūs vandeniui pleistrai

PLUM pleistrų dispenseris užpildytas atspariais vandeniui mėlynos spalvos pleistrais 90 vnt. 5503. Pleistrai laidūs orui, nedirgina odos ir yra atsparūs vandeniui. Mėlyna spalva ypač tinkama maisto pramonei. Gamybos proceso metu integruoto indikacinio metalo sluoksnio pagalba aptinkami metalo detektoriais.

 KAINA KLAUSTI
Skystis akių plovimui

PLUM skystis akių plovimui 200 ml 4691. Skirtas išplauti į akis patekusias dulkes, nešvarumus, patekusius svetimkūnius, neutralizuoti tirpiklius ir alyvas. Tirpalas pagamintas iš sterilaus 0,9% druskos tirpalo. Buteliukas su kamšteliui, kuris skirtas akį skalauti tiesiai iš buteliuko.

 KAINA KLAUSTI
Skystis akių plovimui

PLUM skystis akių plovimui 500 ml 4604. Skirtas išplauti į akis patekusias dulkes, nešvarumus, patekusius svetimkūnius, neutralizuoti tirpiklius ir alyvas. Tirpalas pagamintas iš sterilaus 0,9% druskos tirpalo. Buteliukas su kamšteliui, kuris skirtas akį skalauti tiesiai iš buteliuko.

 KAINA KLAUSTI
Skystis akių plovimui neutralus

PLUM skystis akių plovimui neutralaus PH 200 ml 4752. Skirtas išplauti į akis patekusias dulkes, nešvarumus, patekusius svetimkūnius, neutralizuoti rūgštis ir šarmus. Neutralizuoja ant odos patekusias chemines medžiagas. Buteliukas su kamšteliui, kuris skirtas akį skalauti tiesiai iš buteliuko.

 KAINA KLAUSTI
Skystis akių plovimui

PLUM skystis akių plovimui neutralaus PH 500 ml 4801. Skirtas išplauti į akis patekusias dulkes, nešvarumus, patekusius svetimkūnius, neutralizuoti rūgštis ir šarmus. Neutralizuoja ant odos patekusias chemines medžiagas. Buteliukas su kamšteliui, kuris skirtas akį skalauti tiesiai iš buteliuko.

  KAINA KLAUSTI
Rankų pasta

Raudona rankų valymo pasta DREUMEX CLASSIC. Tokios pat aukštos kokybės produktas, tačiau dėka pridėtų trinančių komponentų, nekenkiančių odai, yra padidinta plovimo galia. Šią priemonę galima naudoti plaunant nedidelius ir vidutinius nešvarumus, su kokiais susiduriame garažuose, dirbtuvėse ir t.t.

 KAINA KLAUSTI
Rankų pasta

Geltona rankų valymo pasta DREUMEX PLUS. Tai žele pavidalo, aukštos kokybės rankų valiklis, pritaikytas pašalinti ypatingai didelius nešvarumus. Ypač tinka naudoti autoservisuose, spaustuvėse, dirbtuvėse, dažant purškimu ir t. t., kur įprastiniai rankų valikliai yra neveiksmingi. Dėka specialiai sukurtų citrininių tirpiklių, pasta yra ne tik veiksminga, bet ir suteikia rankoms gaivų, malonų kvapą. Šių tirpiklių ir neerzinančių odos abrazyvų derinys padeda nuvalyti purviniausias rankas be ypatingų pastangų.

 KAINA KLAUSTI
Rankų pasta

Balta rankų valymo pasta DREUMEX SPECIAL. Tai betirpiklinė ir nešarminė plovimo priemonė, skirta valyti nešvarias rankas (prieš tai jas šiek tiek sudrėkinus), jos sudėtyje esantis abrazyvas nepažeidžia odos. Pasta išlygina ir suminkština sukietėjusią nuo darbo rankų odą bei maloniai kvepia.

 KAINA KLAUSTI
Dozatorius

Rankų pastos dozatorius DREUMEX DOZAT. Tinkamas naudoti su bet kuria DREUMEX rankų pastos 4,5 l pakuote.

 KAINA KLAUSTI
PIRMOS PAGALBOS IR PRIEŠGAISRINĖS PRIEMONĖS
 Vaistinėlė transporto priemonėms

Pirmosios pagalbos rinkinį yra būtina turėti kiekvienam vairuotojui savo automobilyje. Rinkinys būtinas prieiti automobilio techninę apžiūrą. Šis rinkinys galioja tik Lietuvos Respublikoje. Medžiaginis juodos spalvos dėklas.

 KAINA KLAUSTI
Vaistinėlė įmonėms

Vaistinėlė skirta visoms Lietuvos Respublikoje esančioms įstaigoms, organizacijoms, institucijoms, įmonėms. Taip pat, rekomenduotina, turėti ir namuose. Vaistinėlė supakuota tvirtame, minkštos medžiagos dėkle.

 KAINA KLAUSTI
Miltelinis gesintuvas

Miltelinis gesintuvas 2 kg. Milteliniais gesintuvais galima gesinti įvairias medžiagas: kietas, degias medžiagas, dažniausiai organinės kilmės, kurių degimo metu susidaro žarijos (A klasės gaisrai), degius skysčius ar skystėjančias kietas medžiagas (B klasės gaisrai), dujas (C klasės gaisrai), elektros įrenginius, kurių įtampa ne didesnė kaip 1000 voltų.

 KAINA KLAUSTI
Miltelinis gesintuvas

Miltelinis gesintuvas 4 kg. Milteliniais gesintuvais galima gesinti įvairias medžiagas: kietas, degias medžiagas, dažniausiai organinės kilmės, kurių degimo metu susidaro žarijos (A klasės gaisrai), degius skysčius ar skystėjančias kietas medžiagas (B klasės gaisrai), dujas (C klasės gaisrai), elektros įrenginius, kurių įtampa ne didesnė kaip 1000 voltų.

 KAINA KLAUSTI
Gesintuvas miltelinis

Miltelinis gesintuvas 6 kg. Milteliniais gesintuvais galima gesinti įvairias medžiagas, dažniausiai organinės kilmės, kurių degimo metu susidaro žarijos (A klasės gaisrai), degius skysčius ar skystėjančias kietas medžiagas (B klasės gaisrai), dujas (C klasės gaisrai), elektros įrenginius, kurių įtampa ne didesnė kaip 1000 voltų.

 KAINA KLAUSTI
Audėklas nudegus

Nedegus audeklas A-II.  Dydis: 1,2×1,8 m. Pirminė gaisro gesinimo priemonė skirta gesinti nedidelių užsidegimų vietas ir tokias medžiagas, kurios dega be oro. Ypač efektyvi, kai reikia gesinti užsidegusius žmogaus drabužius.

 KAINA KLAUSTI